Pomagamy

Jeśli masz dobre serce i nie jest Ci obojętny los potrzebujących ludzi lub bezbronnych zwierząt, kliknij w poniższe linki fundacji oraz instytucji charytatywnych lub prześlij nam informację o innych kampaniach, które możemy promować.

Pomagamy ludziom


Dobry Klik - portal, który organizuje akcje charytatywne na rzecz chorych dzieci.

Się pomaga - portal, za pośrednictwem którego organizowane są charytatywne zbiórki pieniędzy dla potrzebujących i chorych ludzi.

Pajacyk - Inicjatywa Polskiej Akcji Humanitarnej wspierająca dożywianie głodnych dzieci w szkołach i świetlicach. Akcja na skalę globalną obejmuje także pomoc dzieciom w krajach szczególnie tego potrzebujących, np. w państwach Afryki.

Polskie Serce - strona Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu, która prowadzi badania nad budową sztucznego serca i zbiera fundusze na rozwój medycyny.

Okruszek - portal Fundacji "Bliźniemu swemu", która pomaga bezdomnym i ubogim, a także zapobiega bezdomności wśród dzieci i młodzieży.


Pomagamy zwierzętom


Zbiórka Na Burka - stowarzyszenie "Inicjatywa dla zwierząt" działająca na zasadzie wolontariatu przy Schronisku w Zielonej Górze.

Zwierzo Klik - akcja odkrywania cegiełek, w której fundusze przekazane przez sponsorów za kliknięcia przeznaczone są na opiekę i leczenie potrzebujących zwierzaków.

Pomagaj Przy Okazji - strona z linkami do sklepów internetowych - za wejście na sklep przez link "Karmimy Psiaki" część zarobionych pieniędzy firmy przekażą na rzecz zwierząt.

Dla Schroniska - program polegający na przygotowywaniu paczek dla zwierząt przebywających w schronisku z niezbędnymi dla nich produktami.

Ratujemy zwierzaki - strona, za pośrednictwem której organizowane są charytatywne zbiórki pieniędzy dla potrzebujących i chorych zwierząt.

9 komentarzy:

 1. Bardzo szczytne akcje. Warto pomagać nie tylko ludziom, ale również naszym małym, kudłatym przyjaciołom, którzy samodzielnie w wielu sytuacjach nie dadzą sobie rady.

  OdpowiedzUsuń
 2. Serducho się cieszy na ten widok :) Je jestem z tych wielkich wrażliwców, który zawsze popiera takie akcje :)
  Tutaj fajny filmik do obejrzenia na fb
  https://www.facebook.com/video.php?v=4887342139636&set=vb.1180151590&type=2&theater

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne akcje! Bardzo się cieszę że są ludzie którzy pomagają innym :) W miarę możliwości ja też będę włączać się do takich akcji :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie że super jest pomagać!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Na moim blogu od początku jest banerek Pajacyka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Na ceneo.pl ostatnio zamówiłam dwa kalendarze, a pieniążki z tej inicjatywy właśnie szły na schronisko :) Bardzo fajne akcje, tylko szkoda, że nie wszyscy chcą pomagać mimo tego, że mają możliwości :(

  OdpowiedzUsuń
 7. ja właśnie organizuję spotkanie blogerek gdzie będziemy zbierać karmę dla schroniska w tarnowie

  Bardzo szanuję takich ludzi jak Ty...Pomoc jest ważna ..szkoda że tak mało osób pomaga :(:(

  OdpowiedzUsuń

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger