Darmowe próbki dla niemowląt i kobiet w ciąży

Myszy to zwierzęta stadne. W naszej gromadce jest (nie)Mały Mysz i całe stadko futrzaków. Jeśli Wasze rodzinki wkrótce się powiększą albo macie rozbrykane maluchy, koniecznie sprawdźcie, w jaki sposób możecie zapoznać się z darmową prasą dla rodziców albo zamówić bezpłatne próbki dla niemowląt oraz starszych dzieci.

darmowe próbki dla przyszłych mam

Kluby dla przyszłych mam

Kobiety w ciąży i rodzice posiadający już niemowlęta mogą zarejestrować się w klubach:


Członkostwo w powyższych klubach jest bezpłatne. Umożliwiają one zamówienie darmowych próbek dla niemowląt. Na portalach znajdziecie też możliwość zamówienia albo pobrania darmowych poradników pdf nt. pielęgnacji, odżywiania, rozwoju i wychowywania maluchów lub przeczytania artykułów o takiej tematyce. Wszystkie umożliwiają także dyskusję na forach oraz udział w konkursach.


Niebieskie pudełko - darmowa wyprawka dla dzieci

Dzięki portalowi Family Service możecie osobiście odebrać bezpłatne pudełka dla niemowląt i przedszkolaków zawierających próbki produktów dla dzieci oraz ulotki informacyjne dla rodziców. Po wypełnieniu tzw. niebieskiej karty w szpitalu albo rejestracji na stronie internetowej Family Service do Waszej dyspozycji jest:

- darmowe próbki dla przyszłych mam - do odebrania u ginekologa i szkole rodzenia,
- niebieskie pudełko dla niemowląt - do odebrania w szpitalu,
- darmowa paczka przedszkolaka - do odebrania w przedszkolu.

Nie ma możliwości zamówienia powyższych pakietów do domu, więc zapoznajcie się z listą placówek współpracujących z Family Service. Panna Mysia otrzymała dwa takie zestawy - pierwszy w szpitalu po porodzie, drugi w przedszkolu Małego Mysza.


Darmowe czasopisma on-line
Odsyłamy również do ostatniego postu, w którym znajdziecie darmowe czasopisma dla rodziców w wersji on-line.


Bezpłatne testowanie produktów

Zachęcamy także do śledzenia gryzoniowego bloga, gdyż na bieżąco publikujemy informacje o darmowym testowaniu produktów dla przyszłych rodziców, w których można bezpłatnie wypróbować produkty dla niemowląt i starszych dzieci, tj. zabawki, kosmetyki, produkty spożywcze i higieniczne.


[EDIT 2016]

Bezpłatne próbki produktów

Część firm regularnie organizuje akcje promocyjne, w czasie których możecie zamówić darmowe próbki produktów dla niemowląt. Podajemy aktualną listę:

15 komentarzy:

 1. fajne foty fajny post:-)
  pzdr serd

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamusiom na pewno przydadzą się te informacje ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy raz słyszę o wyprawkach dla maluchów. Moje dziecko już nastoletnie, ale wiele osób może skorzystać i sprawdzić na podstawie próbek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. niby jestem zarejestrowana od czasu gdy urodziłam chłopców ale nie wiem jak z otrzymaniem tej paczki przedszkolaka-podpowiedz:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, ja swoją paczuszkę dostałam od pań przedszkolanek, kiedy Mały Mysz poszedł do maluchów... Serwis nie wysyła paczek do domu, ale jeśli zarejestrowałaś się na stronie, to sprawdź listę placówek z nimi współpracujących - jeśli zapiszesz dziecko do przedszkola biorącego udział w akcji, to dostaniesz paczuszkę dla przedszkolaka od nauczycielek.

   Usuń
 5. Skorzystam Mysio :) Zdjęcie piękne ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, zdjęcie nie jest mojego autorstwa. Ale rzeczywiście, jest cudne!

   Usuń
 6. W szpitalu też otrzymałam niebieskie pudełko :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Póki co nie potrzebuję, ale miło, że o tym piszesz :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Akcje nie dla mnie, ale zdjęcie jest przepiękne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. W szpitalu też dostałam pudełeczko :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie słyszałam o takich rzeczach, a dziecko już w wieku szkolnym :)

  OdpowiedzUsuń
 11. No i proponuję jeszcze przeglądać takie strony jak http://darmowa-pielucha.pl/

  OdpowiedzUsuń

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger