Darmowe próbki dla niemowląt i kobiet w ciąży

Myszy to zwierzęta stadne. W naszej gromadce są również dzieci - (nie)Mały Mysz oraz Mysiątko. Jeśli Wasze rodziny wkrótce się powiększą albo macie maluchy, sprawdźcie, w jaki sposób możecie zamówić bezpłatne próbki dla niemowląt, starszych dzieci i kobiet w ciąży oraz poczytać darmowe czasopisma dla rodziców.

darmowe próbki dla niemowląt 218, bezpłatne próbki dla kobiet w ciąży 2018, kluby dla przyszłych mam z prezentami, darmowa wyprawka dla dziecka, niebieskie pudełko, testowanie produktów dla niemowląt starszych dzieci i kobiet w ciąży, darmowe czasopisma i poradniki dla rodziców


Kluby dla przyszłych mam


Kobiety w ciąży i rodzice posiadający dzieci mogą zarejestrować się w klubach:


Członkostwo w klubach jest bezpłatne. Umożliwiają one zamówienie darmowych próbek dla niemowląt. Na portalach znajdziecie też możliwość zamówienia albo pobrania darmowych poradników pdf nt. pielęgnacji, odżywiania, rozwoju i wychowywania maluchów lub przeczytania artykułów o takiej tematyce. Wszystkie umożliwiają także dyskusję na forach oraz udział w konkursach.Niebieskie pudełko - darmowa wyprawka dla dzieci


Dzięki portalowi Family Service możecie osobiście odebrać bezpłatne pudełka dla niemowląt i przedszkolaków zawierających próbki produktów dla dzieci oraz ulotki informacyjne dla rodziców. Po wypełnieniu tzw. niebieskiej karty w szpitalu albo rejestracji na stronie internetowej Family Service do Waszej dyspozycji jest:

- darmowe próbki dla przyszłych mam - do odebrania u ginekologa i szkole rodzenia,
- niebieskie pudełko dla niemowląt - do odebrania w szpitalu.

Nie ma możliwości zamówienia powyższych pakietów do domu, więc zapoznajcie się z listą placówek współpracujących z Family Service. Panna Mysia otrzymała dwa takie zestawy - pierwszy w szpitalu po porodzie, drugi w przedszkolu Małego Mysza.

Bezpłatne testowanie produktów


Wiele firm wychodzi rodzicom naprzeciw i wprowadzając nowości do sprzedaży, organizuje akcje bezpłatnego testowania produktów dla niemowląt, starszych dzieci oraz kobiet w ciąży. Najczęściej w kampaniach możecie wypróbować wózki, nosidełka, odzież, zabawki, kosmetyki, produkty spożywcze czy higieniczne. Wysłanie zgłoszenia oraz testowanie produktu jest darmowe, natomiast po zakończeniu akcji testowany produkt zostaje Waszą własnością.

Zachęcamy także do śledzenia gryzoniowego bloga, gdzie od czasu do czasu publikujemy informacje o darmowym testowaniu produktów.


Darmowe czasopisma on-line
Jeżeli natomiast chcecie poszerzyć wiedzę na temat ciąży, porodu czy wychowywania maluchów, odsyłamy do postu "darmowe czasopisma dla rodziców" w wersji on-line.Darmowe próbki


Część firm cyklicznie organizuje akcje promocyjne, w czasie których możecie zamówić darmowe próbki produktów dla dzieci i kobiet w ciąży. Podajemy aktualną listę:

15 komentarzy:

 1. fajne foty fajny post:-)
  pzdr serd

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamusiom na pewno przydadzą się te informacje ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy raz słyszę o wyprawkach dla maluchów. Moje dziecko już nastoletnie, ale wiele osób może skorzystać i sprawdzić na podstawie próbek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. niby jestem zarejestrowana od czasu gdy urodziłam chłopców ale nie wiem jak z otrzymaniem tej paczki przedszkolaka-podpowiedz:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, ja swoją paczuszkę dostałam od pań przedszkolanek, kiedy Mały Mysz poszedł do maluchów... Serwis nie wysyła paczek do domu, ale jeśli zarejestrowałaś się na stronie, to sprawdź listę placówek z nimi współpracujących - jeśli zapiszesz dziecko do przedszkola biorącego udział w akcji, to dostaniesz paczuszkę dla przedszkolaka od nauczycielek.

   Usuń
 5. Skorzystam Mysio :) Zdjęcie piękne ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, zdjęcie nie jest mojego autorstwa. Ale rzeczywiście, jest cudne!

   Usuń
 6. W szpitalu też otrzymałam niebieskie pudełko :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Póki co nie potrzebuję, ale miło, że o tym piszesz :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Akcje nie dla mnie, ale zdjęcie jest przepiękne :)

  OdpowiedzUsuń
 9. W szpitalu też dostałam pudełeczko :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie słyszałam o takich rzeczach, a dziecko już w wieku szkolnym :)

  OdpowiedzUsuń
 11. No i proponuję jeszcze przeglądać takie strony jak http://darmowa-pielucha.pl/

  OdpowiedzUsuń

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger