Refunder - darmowy cashback, czyli zwrot pieniędzy za zakupy online

Internet to nie tylko bezkresna skarbnica wiedzy, ale również prawdziwa jaskinia Ali-Baby. Zakupy online zyskują na popularności, więc dziś opowiemy o naszym nowym odkryciu - platformie Refunder, która oferuje zwrot pieniędzy za zakupy internetowe (tzw. cashback). Szykujcie świnki skarbonki! 

cashback, zwrot za zakupy, refunder, jak działa, czy warto skorzystać


Co to jest Refunder?


Refunder to serwis, który oferuje cashback, czyli zwrot części pieniędzy za zakupy w sieci. Portal ten dostaje prowizję od sklepów, które poleca użytkownikom, natomiast klienci otrzymują prowizję za dokonane zakupy.


Jak się zarejestrować?


Aby założyć konto należy wypełnić formularz na stronie Refunder. Można to zrobić z linku na stronie głównej albo za pośrednictwem linku polecającego - rejestracja w Refunder.  Jeśli skorzystacie z naszego linku i zrobicie zakupy za min. 50 zł, oprócz standardowego zwrotu pieniędzy, otrzymacie dodatkowo 10 zł na start. Gdy zarejestrujecie się bez polecenia, zaczniecie zbierać pieniążki od zera.


Czy konto w Refunder jest darmowe?


Tak! Założenie oraz korzystanie z konta w Refunder jest całkowicie bezpłatne. Darmowa jest także wypłata zebranych pieniędzy. 


Jak dokonać zakupu ze zwrotem środków?


Aby otrzymać zwrot części środków za zakupy, możecie:

My jesteśmy zapominalskimi gapami, więc zainstalowaliśmy wtyczkę (dodatek) do przeglądarki internetowej i... jesteśmy zachwyceni! 

Wtyczka umożliwia zalogowanie się na koncie w Refunder i robienie zakupów tak, jak zwykle, czyli po ręcznym wpisaniu adresu sklepu w przeglądarce, wybraniu go z zakładki "ulubione" czy kliknięciu w link w wyszukiwarce. Bez względu na to, w jaki sposób otworzymy stronę sklepu, wtyczka wyświetli dymek z informacją o możliwości uzyskania zwrotu oraz jego wysokości. Dodatkowo, po wyszukaniu produktu w wyszukiwarce internetowej, wtyczka wyświetli ikonę Refunder obok wszystkich sklepów oferujących cashback.


Jakie sklepy współpracują z Refunder?


Ilość sklepów, które współpracują z Refunder i jest naprawdę imponująca. Wybraliśmy dla Was kilka najpopularniejszych sklepów online, w których robimy zakupy:
  • sklepy ogólne (wielobranżowe) - Allegro, AliExpress, Rosegal, Zaful
  • AGD i RTV - Avans, RTV Euro AGD, Komputronik, Media Expert, Neonet
  • dom i ogród - Black Red White, Castorama, home&you, DaWanda, Dekoria
  • zwierzęta - Zooplus, Keko, Kakadu, Max & Mrau
  • odzież i obuwie: Answear.com, Bonprix, Czasnabuty, eObuwie, Renee, Zalando
  • kosmetyki: Drogeria Natura, eKobieca, eZebra, iPerfumy 
  • książki: Empik, TaniaKsiazka, Znak
  • jedzenie: KFC Dostawa, PizzaPortal, Pyszne.pl, Telepizza


Jak wypłacić środki z Refunder?


Wypłata środków zgromadzonych na koncie jest możliwa po zebraniu minimum 45 zł w sekcji „Gotowe do wypłaty” - wtedy wystarczy uzupełnić dane osobowe w formularzu i zarejestrować zwrot na rachunek bankowy albo konto PayPal. 

***Podsumowując, Refunder to świetna platforma, którą pokochają Wasze świnki skarbonki. Wysokość zwrotów za zakupy nie jest porażająca, ale korzystając regularnie z serwisu i zbierając "grosz do grosza" można zgromadzić realne środki, które wspomogą domowy budżet. My korzystamy z Refunder od kilku miesięcy i jesteśmy zadowoleni. 

PS Jeśli lubicie oszczędne zakupy, polecamy post -  5 sposobów na oszczędzanie przed świętami... i nie tylko

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger