Diamentiq - żwirek silikonowy dla kociego arystokraty

Życie z kocim monarchą nie jest sprawą najłatwiejszą. Doglądanie włości, intensywne polowania, codzienna zabawa oraz wielogodzinne drzemki całkowicie pochłaniają futrzanego arystokratę. Nie godzi się, by zaprzątać królewski umysł sprawami tak plebejskimi, jak utrzymanie w czystości kociej kuwety. Na szczęście tęgie umysły nadwornych mędrców wymyśliły żwirek silikonowy, dzięki któremu kocie zadki mogą cieszyć się czystością... i przyjemnym zapachem.

diamentiq żwirek silikonowy dla kota

Jak dbać o czystość kociej kuwety?


Zanim opowiemy o kocim żwirku, poznajcie sześć złotych zasad, którymi - zdaniem Pana Tygryska - powinien kierować się każdy nadworny sługa czyszczący kocie WC. 

1. Kup krytą kuwetę, albowiem nie godzi się, aby wścibscy poddani oglądali królewski zadek podczas toalety.
2. Codziennie usuwaj kocie kupki, gdyż delikatne łapki arystokraty nie powinny taplać się w nieczystościach.
3. Wsyp żwirek silikonowy, by mocz nie skalał łapek a pyłki nie drażniły noska.
4. Kup żwirek aromatyzowany, gdyż nawet kupka kociego monarchy powinna pachnieć wiosennymi "fiołkami".
5. Zmieniaj zużyte filtry, żeby królewskie zapachy nie roznosiły się po włościach.
6. Regularnie dezynfekuj toaletę, albowiem koci majestat należy zachować w zdrowiu.

Żwirek silikonowy Diamentiq


jaki żwirek dla kota wybrać

Silikonowy żwirek Diamentiq wykonano z naturalnych surowców o antybakteryjnych właściwościach, który jest bezpieczny zarówno dla kociego arystokraty, jak również pozostałych domowników (także dla Reksiów wyjadających żwirek z kuwety - fuj!). Silikonowe kamyczki nie pylą i nie przyklejają do kocich łapek, a tym samym - nie roznoszą się po mieszkaniu. Dzięki temu nie powodują alergii i nie podrażniają dróg oddechowych tak zwierzaka, jak i właściciela. 

zapachowy aromatyzowany żwirek silikonowy do kuwety

Żwirek charakteryzuje się doskonałą chłonnością, co zapewnia suchość i czystość w kuwecie, a także zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Jest to również produkt wydajny. Teoretycznie powinien zachowywać przydatność do użycia przez 4 tygodnie. W miarę eksploatacji zanieczyszczone kamyczki osadzają się na dnie kuwety, pozostawiając u góry suchą warstwę, jednocześnie zmieniając kolor z półprzezroczystej bieli na intensywną żółć. Teoretycznie, gdyż gryzoniową chatką włada koci monarcha o wysublimowanych standardach higieny, więc my nawet produkt silikonowy wymienimy maksymalnie co 3 tygodnie. 

silikonowy żwirek zapachowy dla kota naturalny, lawendowy, jabłkowy, cytrynowy, pomarańczowy

Dodatkową zaletą żwirku Diamentiq są liczne wersje zapachowe. Obecnie kocie nosy mogą cieszyć się aromatem naturalnym, lawendowym, jabłkowym, cytrynowym i pomarańczowym. Delikatna woń nie tylko łechce kocie ego, ale również neutralizuje przykre zapachy zachowując świeżość powietrza w mieszkaniu. Czy znacie coś bardziej królewskiego?

Cena produktu w porównaniu do długiego okresu użytkowania także jest atrakcyjna. W sklepie internetowym KRAKVET za worek o pojemności 3,8 litra zapłacicie 16,49 zł. Kupując pakiet 8 worków o łącznej pojemności 30,4 litra jest to już 114,90 zł. Wybierać możecie spośród wszystkich wersji zapachowych.

Ocena Pana Tygryska: 5/5

Żwirek silikonowy Diamentiq to skuteczny, wydajny i niedrogi sposób na utrzymanie czystości w kociej kuwecie i zadowolenie każdego kociego arystokraty (nawet tych o wrażliwych zadkach i wysublimowanych nosach). My polecamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger