5 sposobów na oszczędzanie przed świętami

Przedświąteczna gorączka spędza sen z powiek wielu gospodyniom domowym… i ogołaca wiele świnek-skarbonek. Aby zaoszczędzić pieniądze i nie wydać majątku na organizację świąt warto trzymać się kilku prostych zasad dotyczących racjonalnych zakupów. Dziś podzielimy się z Wami naszym sposobem na oszczędzanie i przejrzymy najciekawsze oferty promocyjne na Wielkanoc.

jak oszczędzić na święta, jak oszczędzać w święta, jak zorganizować tanie święta, niedrogie święta, oszczędzanie na święta


1. Zaplanuj świąteczne menu i zrób listę zakupów

Zaplanowanie świątecznego jadłospisu to pierwszy krok do udanych świąt. Dzięki szczegółowo rozpisanemu menu możemy spisać racjonalną i przemyślaną listę zakupów, unikając kupowania nadmiernej ilości produktów spożywczych bądź wydawania pieniędzy na niepotrzebne produkty.

2. Przyszykuj odpowiednią ilość jedzenia… i poproś o pomoc w gotowaniu

My, Myszy co roku organizujemy rodzinne święta. Oprócz oczywistej korzyści, jaką jest spędzenie wolnego czasu w gronie najbliższych, wspólne święta mają również inną zaletę –Babcia Mysz z pewnością chętnie upiecze ulubione ciasto, a Siostra Mysz namiesza pysznej jarzynowej sałatki! Warto przy tym zaplanować racjonalną ilość jedzenia, jakie ma trafić na stół. Wszak nie każdy z gości zje kilka kilogramów pieczonej karkówki, poprawi miską sałatki i zagryzie blachą sernika! Wspólne gotowanie i pichcenie oszczędzi nasz czas i ucieszy świnki-skarbonki, a dodatkowo zapobiegnie marnowaniu nadmiernej ilości jedzenia.

3. Przygotuj własnoręczne dekoracje

Marzy Wam się świąteczny stół w bieli i pastelowych dodatkach? Przeszperajcie najciemniejsze zakamarki szaf, zapomniane szuflady kuchenne i zakurzone pudła – jesteśmy pewni, że kryją wiele skarbów, z których wyczarujecie piękne, własnoręczne z dekoracje świąteczne. I pamiętajcie, że Internet to prawdziwa kopalnia wiedzy – w wykonaniu dekoracji pomogą Wam instruktaże DIY.

4. Skorzystaj z programów lojalnościowych i rabatów

Wiele sklepów oferuje programy lojalnościowe i kupony rabatowe. Zebrane bonusy najkorzystniej jest wykorzystać przed świętami. I nie mamy na myśli wyłącznie zakupów spożywczych. Planując domowy budżet warto odkopać starą kartę drogeryjną i wykorzystać rabat na artykuły higieniczne czy kosmetyki dla dziecka, odświeżyć szafę na lato korzystając z karty lojalnościowej popularnej sieciówki, a punkty za zakupy w internetowym sklepie zoologicznym wymienić na worek karmy dla zwierzaka. Zaoszczędzone pieniądze z pewnością przydadzą się w czasie świąt.

5. Przejrzyj aktualne gazetki promocyjne

Gazetki promocyjne z aktualną ofertą nieustannie cieszą się popularnością. Początkowo były dostępne wyłącznie w wersji drukowanej i w takiej formie trafiały do naszych skrzynek pocztowych. Od jakiegoś czasu gazetki reklamowe można przeglądać online. Warto poświęcić kilka minut na ich obejrzenie, aby – mając na uwadze sporządzoną listę zakupów –
 sprawdzić, które produkty możemy nabyć taniej.

Gazetki promocyjne na Wielkanoc 2017 r.

Pozostając w temacie, zapraszamy do obejrzenia gazetek promocyjnych wybranych sklepów, w których znajdziecie niedrogie produkty spożywcze idealne do przyrządzenia potraw na świąteczny stół oraz tanie wielkanocne dekoracje, dzięki którym stworzycie świąteczny nastrój w swoich domach.

Dekoracje wielkanocne

tesco gazetka promocyjna, tesco aktualne promocje, tesco oferta promocyjna, tesco gazetka, tesco aktualna gazetka, tesco nowa gazetka, tesco wielkanoc 2017
Oferta promocyjna Tesco

biedronka gazetka, biedronka aktualna gazetka, biedronka nowa gazetka, biedronka wielkanoc 2017
Oferta promocyjna Biedronka

intermarche gazetka promocyjna, intermarche aktualne promocje, intermarche oferta promocyjna, intermarche gazetka, intermarche aktualna gazetka, intermarche nowa gazetka, intermarche wielkanoc 2017
Oferta promocyjna Intermarche

biedronka gazetka, biedronka aktualna gazetka, biedronka nowa gazetka, biedronka wielkanoc 2017
Oferta promocyjna Biedronka

Artykuły spożywcze

Oferta promocyjna: BiedronkaPOLOmarketNettoLidlAuchanCarrefourTesco


Życzymy udanych zakupów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger