O leniwych kotach i przyjemnych kołderkach - Malmö Cotton od Wendre

My, Myszy, nie przepadamy za chłodem. Marzną nam uszy, marzną ogonki, marzną różowe noski... Zaszyliśmy się w gryzoniowej chatce w poszukiwaniu ciepła. Z kominka rozchodzi się słodki zapach owocowych olejków, na świeczkach tańczą ciepłe ogniki... Panna Mysia leży pod futrzanym kocykiem i popija gorącą herbatę. A Pan Tygrysek drzemie, otulony ciepłą kołdrą Malmö Cotton od Wendre, o której Wam zaraz opowiemy.O firmie:

Przytulną pościel, w której zakopał się Pan Tygrysek, sprezentowała nam firma Wendre za pośrednictwem portalu Uroda i Zdrowie. Historia marki sięga 1935 roku, kiedy w niewielkiej miejscowości Vandra w Estonii spółdzielnia rolników lnianych otworzyła swoją pierwszą fabrykę. Za cel rolnicy postawili sobie stworzenie największej w Europie firmy produkującej tekstylia domowe. I wiecie, co? Udało im się! Jeśli macie ochotę poznać historię marki, zapraszamy na stronę internetową, jeśli zaś chcecie obejrzeć ich bogaty asortyment, odwiedźcie sklep internetowy Wendre.

O produkcie:

Produktem, który przetestowaliśmy jest:
- wielosezonowa kołdra Malmö Cotton, 155x200 cm, cena 87,90 zł.

Poszycie: 100% bawełna, 110 g/m². 
Wypełnienie: 100% włókno HCS, 300 g/m².


Nasza opinia:

Kołdra Malmö Cotton przyjechała do nas opakowana w torbę z zamkiem i rączką, ułatwiającą przechowywanie pościeli. Do produktu dołączono ulotkę z wyczerpującym opisem oraz intuicyjną instrukcją prania. Pościel prezentuje się przyjemnie dla oka. Śnieżna biel kołdry kojarzy się ze świeżością, czystością i naturą. Pięknie zaprezentuje się w każdej sypialni, szczególnie we wnętrzach nowoczesnych i skandynawskich.

Początkowo opinią mieli się z Wami podzielić Państwo Myszy, jednak najlepszą recenzję produktu wystawił rudy Tygrysek. Kto mieszka z kotem ten wie, że zwierzęta te należą do rodu arystokratycznego, który w byle pościeli szlacheckiego zadka grzać nie będą. Tygrysek jest samozwańczym panem mysiego mieszkania. Nocą śpi wyłącznie na futrzanych poduszkach Panny Mysi, za dnia - pod lekką narzutą sypialnianego łoża. Kiedy Panna Mysia rozpakowała kołdrę Malmö Cotton Pan Tygrysek oszalał ze szczęścia... i nie było mowy o sesji fotograficznej bez udziału mruczącego z radości Tygryska.

Przyjemnie miękki, lekki jak chmurka i delikatnie szeleszczący materiał skradł tygrysie serce. Rudy Arystokrata uwił sobie pod milutkim materiałem przytulną norkę i nie wyściubił z niej nosa przez cały dzień.

kołdra wielosezonowa styl skandynawski

Państwu Myszom w pościeli spodobały się doskonałe właściwości termoizolacyjne. Naturalne poszycie kołdry wykonane z bawełny oraz jej wypełnienie są nie tylko przyjemne w dotyku, ale również praktyczne, ponieważ umożliwiają swobodny przepływ powietrza i zapewniają optymalne warunki higieniczne podczas snu. Pikowane pościeli wpływa na równomierne rozłożenie wypełnienia, a tym samym optymalne ogrzewanie powierzchni całego ciała. Pod kołderką jest więc nie tylko przyjemnie, ale przede wszystkim ciepło.

Niezaprzeczalną zaletą Malmö Cotton jest też możliwość jej prania w pralkach automatycznych w wysokich temperaturach nawet do 95˚C. Jest to istotna cecha, która pozwala zachować najwyższą higienę snu.

Dodatkowo, kołdra ma przystępną cenę. Za pościel w rozmiarze 155x200 cm zapłacicie 87,90 zł, natomiast za większą 220×200 cm - 112,90 zł. 

Ocena Myszy: 5/5
Ocena Pana Tygryska: 6!

Podsumowując, jeśli szukacie lekkiej jak puszek pościeli, która otuli Wasze zmarznięte kuperki przyjemnym ciepełkiem i nie spustoszy kieszeni, a przy tym będzie ładnie prezentować się w sypialni... kołdra Malmö Cotton od Wendre będzie idealna!

7 komentarzy:

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger