Rajski zapach - Escada Born In Paradise

Czy małomiasteczkowa mysz może ubrać się w rajskie owoce i kwiaty? Otulić aromatem tak cudownie słodkim, że można go schrupać ze smakiem na podwieczorek? Och, tak! Poznajcie zapach Escada Born In Paradise, któremu Panna Mysia oddała serce.

escada born in paradise zapach

O firmie:

Escadę stworzyło w 1978 r. małżeństwo Wolfgang i Margaretha Ley. Nazwa firmy pochodzi od irlandzkiego konia pełnej krwi o imieniu Escada, na którego para postawiła w zawodach sporą sumę pieniędzy. I jak w wyścigach o złoto zwyciężył koń Escada, tak firma prześcignęła konkurencję stając się jedną z najpopularniejszych marek na świecie. Obecnie jej asortyment obejmuje nie tylko odzież, buty czy torebki, ale też najukochańsze perfumy Mysi.


O produkcie:

Zapachem, o którym opowiemy jest:
- Escada Born In Paradise, 100 ml, cena 154,00 zł.

Nuta głowy: guajawa, arbuz, jabłko
Nuta serca: ananas, kokos
Nuta bazy: drzewo sandałowe, piżmo, cedr

escada born in paradise nuty zapachowe

Nasza opinia:

Zapach Born In Paradise mysie nosy obwąchały kilka miesięcy temu. Mysia oddała mu całe serce i zakochała się w nim bez opamiętania. Zachwycający aromat zamknięto w przepięknym i energetycznym flakonie, który nam kojarzy się z błękitem letniego nieba albo orzeźwiającym oceanem Zdobiący nakrętkę różowy kwiat dodaje butelce dziewczęcego uroku i przywodzi na myśl rajskie ogrody (o tak, Panna Mysia ma bujną wyobraźnię).

zapachy dla kobiet

Jak pachnie Escada Born In Paradise? Obłędnie! Jest to bardzo kobiecy owocowo-kwiatowy aromat, pełen uroku i wdzięku. Tuż po otwarciu flakonu mysie nosy wywąchały w powietrzu słodkie nuty twardego jabłka, soczystego arbuza i egzotycznej guajawy. W sercu perfum wyczuwalna jest piękna woń kokosa. Zwieńczeniem tej aromatycznej uczty jest ciepły zapach cedru. Kompozycja kojarzy się z letnim urlopem, słońcem palącym plażę i egzotycznym ogrodem. Jest to przy tym zapach tak naturalny i nienachalny, że będzie odpowiedni zarówno na niezobowiązujące codzienne spotkania, jak i eleganckie wieczorne kolacje. 

Trwałość Escady jest bardzo dobra. Mocno wyczuwalny zapach towarzyszy nam przez 2-3 godziny, a następnie delikatnieje i utrzymuje się do wieczora.


Dla Panny Mysi, która upodobała sobie słodkie aromaty Born In Paradise to zapach wyśniony i wymarzony. Bardzo zmysłowy, kobiecy i soczysty. Jeśli podzielacie jej sympatię do kwiatów i owoców, przenieście się z Escadą do rajskiego ogrodu. Będziecie zachwyceni.

PS Próbka zapachu Escada Born In Paradise  o pojemności 1ml do kupienia za 3,44 zł w internetowej drogerii iperfumy.pl.

1 komentarz:

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger