Clarena Caviar & Matrix Line - tonik micelarny i peeling do twarzy

Lubicie polskie produkty? Rodzimy rynek kosmetyczny nie ustępuje zagranicznym markom ani jakością produktów, ani pomysłowością producentów. Potraficie połączyć luksusowy składnik kuchni rosyjskiej uwielbiany przez cara Iwana IV Groźnego z przemysłem kosmetycznym? A Clarena potrafi! Poznajcie  tonik micelarny i peeling do twarzy Clarena Caviar & Matrix Line.

peeling do twarzy clarena caviar & matrix line
O marce:

Clarena powstała niespełna dwadzieścia lat temu. Założyła ją Patricia Popławska. Początkowo był to tylko wrocławski sklep z kosmetykami, w którym klientki mogły nie tylko kupić produkty, ale również skorzystać z porady kosmetyczki oraz konsultacji z wizażystką. W miarę upływu lat marka rozrosła się i dziś Clarena odnosi sukcesy zarówno na polskim, jak i zagranicznym rynku jako producent i dystrybutor kosmetyków.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zajrzyjcie na stronę internetową oraz facebook Calerena.

O produkcie:

Tajemniczymi kosmetykami, które przetestowały Myszy są:
- Clarena kawiorowy tonik micelarny, 200 ml, cena 35 zł,
- Clarena kawiorowy peeling do twarzy, 100 ml, cena 52 zł.

kawiorowy peeling do twarzy clarena

Nasza opinia:

Panna Mysia pokochała kosmetyki Clarena od pierwszego wejrzenia. Różowe buteleczki zdają się krzyczeć do Ogoniastej "kup mnie! kup mnie!". Obie są estetycznie wykonane i zawierają niezbędne dla konsumenta informacje o produkcie. Wykonano je z przezroczystego plastiku, więc na bieżąco można śledzić poziom zużycia kosmetyków. Tuba zamykana na klik jest bardzo wygodna. Butelka z nakrętką mniej... jednak nie obawiajcie się. Otwór, przez który wydostaje się płyn jest mikroskopijny (naszym zdaniem aż za mały), więc zalanie upuszczonym tonikiem całej łazienki zdecydowanie nie jest możliwe. Oba produkty mają też śliczny i delikatny, lecz trudny do określenia zapach...

polskie kosmetyki dla kobiet

Tonik micelarny Clarena oczyszcza cerę i przywraca jej naturalne pH. Pomaga łagodzić podrażnienia, redukuje uczucie ściągnięcia i daje uczucie świeżości. Jest też bezpieczny dla skóry. Producent zapewnia, że kosmetyk zawiera nie tylko kawior, ale także fosfor, cynk, jod, magnez, fosfolipidy, białka i witaminy. Jest to produkt o dobrych właściwościach i dużej wydajności... ale ani Panna Mysia używała lepszych toników i oszalała na punkcie innego kawiorowego cudeńka.

tonik micelarny do cery dojrzałej

Peeling kawiorowy Clarenna to produkt doskonały! Posiada w składzie wszystkie wymienione wcześniej dobrodziejstwa. Drobinki ścierające są na tyle ostre, że dogłębnie oczyszczają cerę nie powodując przy tym żadnych przykrych dolegliwości. Po użyciu peelingu twarz jest idealnie gładka, gdyż produkt idealnie radzi sobie z usuwaniem zanieczyszczeń oraz pozbywaniu się zaskórników i suchych skórek. Ponadto, peeling nie powoduje napięcia skóry, nie wysusza cery i nie przyspiesza powstania niedoskonałości.

łagodny peeling do twarzy dla cery dojrzałej

Ocena Myszy:
Tonik micelarny Clarena - 4/5
Peeling do twarzy Clarena - 6!

Clarena to jedna z polskich marek, na którą warto zwrócić uwagę. Kawiorowa seria kosmetyków nie tylko pięknie wygląda i ładnie pachnie, ale również posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne. Gdyby nie dość wysoka cena i trudna dostępność produktów, z przyjemnością sięgalibyśmy po nie częściej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger