Muzyka, przy której każda mysz bryka. Najlepsze hity z mysiej playisty.

Kiedy małe myszki już śpią, a duże jeszcze pracują... Kubuś Pies biegnie nakopać dziur w babcinych rabatkach, Pan Tygrysek obserwuje jaskółki za oknem, Zuzia zakopuje się w trocinach, a Panna Mysia? Mysia zakłada różowe słuchawki Sony. Ogoniasta jest miłośniczką literatury. Kocha też kawę i babeczki... A żadna kawa i żadne babeczki nie smakują tak, jak przy dźwiękach ulubionej muzyki. Dziś zaprezentujemy najlepsze hity, bez których nie umiałaby żyć.

Queen - Bohemian Rhapsody

Największą miłością Panny Mysi - mężczyzną, który zdobył jej serce, gdy była jeszcze bardzo małą myszą - jest Freddie Mercury. Charyzmatyczny wokalista rockowy, lider zespołu Queen i posiadacz silnego 3,5-oktawowego głosu. Wszystko, za co pokochała go Ogoniasta znajdziecie w wersji koncertowej "Bohemian Rhapsody".
Freddie Mercury jest królem klasycznego rocka. Niezaprzeczalnym królem popu jest Michael Jackson, współczesny Piotruś Pan, człowiek o historii pięknej i tragicznej. Jeśli kochacie go tak jak Mysia, posłuchajcie "Billie Jean".

AC/DC - Highway To Hell
Mocniejsze brzmienia znajdziecie w albumie AC/DC "Highway to Hell". Tytułowy utwór pokochała nie tylko blondwłosa Mysia, której skąpany w różu wizerunek nie pasuje do ciężkiej muzyki hardrockowej, ale również jej 7-letni synek Mały Mysz.

KORN - Another Brick In The Wall
Mały Mysz darzy niewinną miłością również inne utwory z playlisty Mysiej Mamy... Razem słuchają KoRn oraz ich wersji "Another Brick In The Wall". Wyobrażacie sobie ubraną w różową sukienkę blondynkę i 5-letniego wówczas malucha śpiewających numetalowy utwór razem z Jonathan'em Davis'em w czasie... podróży do przedszkola?

Nirvana - All Apologies
Ile sił w płucach Mały Mysz, wespół z Kurt'em Cobain'em i swoją mamą śpiewa też "All Apologies" Nirvany. Utwór ten budzi też codziennie Pannę Mysię do pracy. 

najlepsza muzyka

To była "Złota Piątka". Na koniec prezentujemy listę pozostałych utworów, które - choć nie uplasowały się w ścisłej czołówce - także zajmują wysokie miejsce na playliście Mysi:

15 komentarzy:

 1. A mnie ostatnio prześladuje hip hop☺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zdecydowanie nie nasze klimaty :D

   Usuń
 2. Ja mam zróżnicowane upodobania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Część piosenek znam i też lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja wszystkiego słucham lecz najbardziej lubię rap. =)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rap o dziwo ostatnio też mi wpadł w ucho:)

   Usuń
 5. Bardzo lubię queena, moja ulubiona piosenka to "Living on my own":)

  OdpowiedzUsuń
 6. moje klimaty - większość z prezentowanych to i moi ulubieńcy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Chętnie posłuchałabym Twojej listy. Dużo fajnych piosenek;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie które piosenki znam i słucham ich chętnie jak lecą w radiu:)

  OdpowiedzUsuń

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger