Pierwsza Paka Szczeniaka od Pedigree

Kochani, jakiś czas temu informowaliśmy, że dostępna jest darmowa paka kociaka Whiskas. Aby właścicielom szczekających czworonogów nie było przykro, marka Pedigree przygotowała bezpłatną wyprawkę dla psów - Pierwsza Paka Szczeniaka.


Darmowa paka szczeniaka z suchą oraz mokrą karmą dla psów zostanie dostarczona do właścicieli maksymalnie półrocznych piesków, którzy wypełnią formularz dostawy, podadzą adres dostawy, dane pupila oraz swój numer PESEL. Firma zastrzega sobie również prawo do weryfikacji zgłoszeń, np. poprzez prośbę wysłania fotografii, na której jesteście ze swoim pupilem.

9 komentarzy:

 1. Chętnie bym się zgłosiła, ale mój psiak to już niestety babcia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kubuś Pies też jest rozczarowany... ;D

   Usuń
 2. Niestety moje pieski do szczeniaków już nie należą :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj mój piesek to już staruszek :) Szkoda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a ja mam dwa psiaki - z czego Luna ma dopiero 4 miesiące :D zamówiłam już dawno i czekam na wiadomość :) kiedyś też była taka akcja pamiętam, lecz nie miałam szczeniaka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mam kotka, a moja Psotka ma już swoje lata :P

  OdpowiedzUsuń
 6. Pieska nie mamy, choć obawiam się, że mąż któregoś dnia zrobi mi taką niespodziankę. Oj, nie chciałabym a on mnie tak tym pieskiem straszy. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U Babci i Dziadka Myszy został Kubuś Pies. Bardzo za nim tęsknimy, ale nasz łaciatek jest mocno przywiążany do nich i nie zamieszkałby nigdzie bez swojej pańci :) Na szczęście mamy blisko - blok obok, minuta drogi i już jesteśmy u naszego starego pieszczocha. Chcielibyśmy mieć we własnym mieszkanku owczarka niemieckiego, ale mieszkanko w bloku to nie są warunki na tak dużego psa. Pan Mysz też mnie czasem straszy taką kudłatą niespodzianką... i chyba długo bym się nie gniewała, gdyby mi go kupił.

   Usuń

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger