Pierwsza Paka Kociaka od Whiskas

Tygrysek - mimo serwowania mu domowych przysmaków - kocha karmę Whiskas. Jeśli w Waszej kuchni urzędują miauczące głodomorki, które nie skończyły jeszcze 6 miesiąca życia, zapraszamy na akcję promocyjną Whiskas "Pierwsza Paka Kociaka", w której do odebrania jest darmowa wyprawka dla kota.

darmowa wyprawka dla kota, darmowe próbki karmy dla kota, bezpłatny pakiet startowy dla kota, darmowe jedzenie dla zwierząt, pierwsza paka kociaka pierwsza paka szczeniaka

Pierwsza Paka Kociaka z suchą oraz mokrą karmą zostanie wysłana do kociaków mających niespełna pół roku. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, wpisać adres dostawy, podać dane kotka i załączyć fotografię. Uwaga, w formularzu należy podać numer PESEL! Firma zastrzega sobie też prawo do weryfikacji zgłoszeń, np. poprzez prośbę wysłania fotografii, na której jesteście z pupilem.

Właścicieli piesków informujemy, że dostępna jest także darmowa wyprawka dla psa od Pedigree - Pierwsza Paka Szczeniaka!

15 komentarzy:

 1. Kiedyś brałam udział w takiej akcji. Zgłosiłam się raz i dostałam chyba 3 paczki w kilkumiesięcznych odstępach, a mój kociak był bardzo zadowolony :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To bardzo miło ze strony firmy :) Żałujemy, że Pan Tygrysek jest już za duży, bo też wzięlibyśmy udział w akcji.

   Usuń
 2. Szkoda, że nasze dwa koteczki już więcej na liczniku.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nowy szablon widzę, ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna akcja, niestety nie mam kotka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie mamy kotka ale od miesiąca mamy rybki☺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rybki to śliczne i tajemnicze stworzenia... Ale nie można ich przytulić :(

   Usuń
 6. A zamawiał ktoś już? Z tego co widzę, to nie trzeba podawać już peselu :)
  Ile trzeba czekać na paczkę po mailu weryfikującym? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My nie zamawialiśmy, bo Pan Tygrysek jest już prawie rocznym kociakiem. Ale widzieliśmy zdjęcia otrzymanych paczuszek na FB, więc przesyłki z pewnością docierają do adresatów.

   Usuń
 7. Dzisiaj otrzymałam paczkę dla mojego Czarusia. Super akcja- po weryfikacji czekałam 3 dni. Bardzo dziękuję organizatorom. Ciekawa jestem, czy jak będę miała drugiego kotka to też mogę się zgłosić po drugą paczkę? Pozdrawiam Ewa

  OdpowiedzUsuń

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger