Przez żołądek do serca psa. Naturalne mięsne przysmaki MrDoo.

Gdy się jest tłuściutką Kluską albo dostojnym Tygrysem z grubiutkim brzuszkiem, testowanie przysmaków staje się rozkoszą dla podniebienia. Nasze futrzaki to doświadczeni koneserzy. Już z niejednej miseczki wodę piły i z niejednego talerzyka mięsko jadły. Dziś zajadają naturalne przysmaki dla psów Mr Doo.

czym nagradzać psa podczas tresury, smakołyki przysmaki dla psa jako nagroda

O produktach:

Naturalne mięsne smakołyki MrDoo do złudzenia przypominają rarytasy Krakvet Natural Snack, które futrzaki testowały kilka miesięcy temu. Poniżej zamieszczamy fotografie poszczególnych przysmaków. Po kliknięciu w linki przeniesiecie się na stronę Krakvet, gdzie przeczytacie składy produktów.

wędzone suszone mięso dla psa, smakołyki z wędzonym suszonym mięsem dla psów


zdrowe i naturalne przysmaki dla szczeniaka

Przysmak dla psa kości z kurczakiem, 80 g, cena 11,90 zł

jak urozmaicić dietę psa

Przysmak dla psa z piersią kaczki, 80 g, cena 11,90 zł

jakie smakołyki podawać psu


Nasza opinia:

Wygląd smakołyków to nie jedyna cecha wspólna przysmaków obu marek. Kąski MrDoo podobnie jak wspomniane Krakvet Natural Snack posiadają opakowanie strunowe umożliwiające wielokrotne otwieranie woreczka oraz wkład absorbujący wilgoć, chroniący jedzenie przed zepsuciem. 

Skład produktu jest godny pochwały. W zależności od smaku, zawartość mięsa w przysmakach waha się w granicach 80-96%. Pozostałymi składnikami są: sól, skrobia, gliceryna i sorbitol, dzięki którym zachowują świeżość oraz pozostają suche.

Wysoka jakość produktów przekłada się nie tylko na zdrowie futrzaków, ale również ich zadowolenie. Kąski idealnie sprawdzą się więc jako codzienne urozmaicenie diety zwierzaka bądź nagroda podawana w trakcie tresury. 

Mimo tego, że smakołyki przeznaczone są dla psów, chętnie pałaszował je także Pan Tygrysek, który zazwyczaj podanie mu psiego jedzenia odbiera jako haniebną zniewagę jego królewskiego majestatu. Tak jak w przypadku Krakvet, tak i w przypadku MrDoo, już samo uwolnienie naturalnego zapachu suszonego mięska sprawiało, że Reksio i Tygrysek biegli do kuchni na złamanie karku, ślinili podłogę i toczyli zacięty bój o jedzenie. Zresztą, nie ma tu co opowiadać. Najlepszą recenzją dla produktu jest radosny pyszczek Kluski czekającej na smakołyki.

zdrowe i naturalne smakołyki, przysmaki, smaczki, przekąski dla psa

Przysmak dla psa o smaku kurczaka, 80 g, cena 11,90 zł

Ocena futrzaków: 6!

PS Zgodnie z prognozami Pana Mysza nadchodzą letnie upały. Pamiętajcie więc, by stworzyć chłodne miejsce do wypoczynku dla Waszych zwierzaków oraz zadbać o miseczkę pełną wody. Polecamy Aqua Pro Animale.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger