Krakvet Natural Snack - mięsne przysmaki dla psów i kotów

Pan Tygrysek oraz Reksio kochają testować produkty dla zwierząt szczególnie wówczas, gdy można je zjeść! Tym razem dotarli do kuchni, gdzie czekały na nich mięsne przysmaki dla psów i kotów Krakvet Natural Snack, którym oddali serce, rozsądek i resztki godności.

krakvet natural snack mięsne przysmaki dla psów i kotów

O produktach:

Genezę sklepu Krakvet streściliśmy pokrótce w poście poświęconym wodzie dla kotów oraz suchej karmie dla psów. Dziś opowiemy Wam o mięsnych smakołykach Krakvet Natural Snack, które prezentują się niezwykle apetycznie nie tylko na deseczce! Poniżej zamieszczamy fotografie poszczególnych przysmaków. Po kliknięciu w linki przeniesiecie się na stronę Krakvet, gdzie przeczytacie składy produktów.

krakvet natural snack przysmak dla psa z kurczakiem i dorszem oraz z kawałkami kaczki


krakvet natural snack przysmak dla psa o smaku kurczaka

Talarki dla psa o smaku kurczaka, 80 g, cena 7,20 zł

krakvet natural snack przysmak dla kota o smaku kurczaka

Przysmak dla kota o smaku kurczaka, 80 g, cena 11,90 zł

Nasza opinia:

Smakołyki Krakvet Natural Snack zamknięto w szczelnych opakowaniach o estetycznej szacie graficznej. Woreczki posiadają dwa zabezpieczenia, które przedłużają przydatność przysmaków do spożycia. Pierwszym z nich jest pasek strunowy umożliwiający wielokrotne otwieranie, drugim - saszetka absorbująca wilgoć. Oczywiście Pan Tygrysek i Reksio kręcili nosami na takie rozwiązania - wszak jak dobrać się do plastikowej torebki i zeżreć całą zawartość, kiedy posiada się tylko cztery lewe łapki?!

Przysmaki nie tylko wyglądają zachęcająco, ale również apetycznie pachną. Aromat jest zresztą niezwykle naturalny i przyjemny nie tylko dla psich i kocich nosów. Żałujcie, że nie widzieliście reakcji futrzaków na rozsiewający się po kuchni zapach wędzonego czy suszonego mięska! Widok Kluski (galopującej przez korytarz ze śliniącym się pyszczkiem) oraz Tygrysa (rzucającego się z pazurami na tłusty zadek Reksia w obawie przed utratą jedzenia) jest doprawdy przekomiczny!

Kolejną zaletą smakołyków jest dość dobry skład. 80-90% produktu to drób oraz ryby. Reszta to śladowe dodatki w postaci soli, skrobi, gliceryny i sorbitolu, które mają zabezpieczyć smakołyki przed zepsuciem się i zawilgoceniem. Przysmaki Krakvet Natural Snack sprawdzają się więc zarówno jako uzupełnienie codziennej diety psa czy kota, jak również jako  nagroda za umiejętności. I wierzcie nam - w zamian za wyborny smak wędzonki nasze futrzaki wykonają wszystkie sztuczki świata.

Ocena futrzaków: 6!

PS Koniecznie sprawdźcie, czy Panu Tygryskowi i Reksiowi posmakowała woda dla kotów Aqua Pro Animale oraz sucha karma dla psa Petvita.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger