Scholl Velvet Smooth - elektroniczny system do pielęgnacji paznokci

Miesiąc temu dzięki uprzejmości portalu Ofeminin Myszy otrzymały do przetestowania elektroniczny system do pielęgnacji paznokci Scholl Velvet Smooth. Paradoksalnie, gadżetem najbardziej zainteresowany był... Mały Mysz, wielbiciel elektronicznych zabawek. Jesteście ciekawi, jak sprawdziło się cacko na mysich łapkach?

scholl velvet smooth pilnik elektroniczny do paznokci

O firmie:

Założycielem marki jest doktor William Mathias Scholl. Firmę Scholl Manufacturing Co. Inc założył w roku 1907. Jego doświadczenie w branży obuwniczej, ukończone studia medyczne oraz troska o komfort nie tylko ludzkiej wygody, ale również zdrowia zaowocowały zbudowaniem prężnie rozwijającej się firmy. Jeśli macie ochotę poznać produkty do pielęgnacji stóp i dłoni, obejrzeć specjalistyczne obuwie Scholl albo przeczytać biografię doktora, zapraszamy na oficjalną stronę internetową Scholl.

O produkcie:

Produktem, który testowały Myszy jest:
- Scholl Velvet Smooth, elektroniczny system do pielęgnacji paznokci, cena 140 zł.

scholl velvet smooth pilniczek

Nasza opinia:

Sercem systemu do pielęgnacji paznokci Scholl jest zgrabny pilniczek elektroniczny. Urządzenie wyposażone jest w trzy wymienne nakładki i posiada dwie prędkości działania, dzięki czemu możemy dostosowywać szybkość prac głowicy do indywidualnych potrzeb. Pielęgnacja systemem Scholl składa się więc z 3 kroków - opiłowania płytki nakładką gruboziarnistą do pożądanego kształtu, wyrównania paznokci nakładką wygładzającą oraz nadania im naturalnego połysku za pomocą nakładki polerującej.

jak dbać o paznokcie

Jego działanie jest na tyle proste i bezpieczne, że z dziecięcą radością i ogromnym entuzjazmem pilniczka używał również Mały Mysz. Nawet nie wiecie, ile frajdy sprawić maluchowi samodzielne pielęgnowanie paznokci "brzęczącym" gadżetem!

jak nadać paznokciom kształt

Po miesięcznym stosowaniu pilnika Scholl Panna Mysia jest nim oczarowana... Co prawda piłowanie krótkich paznokci sprawia niewielkie kłopoty, jednak system jest na tyle delikatny dla płytki, że nie tylko zapewnia jej piękny wygląd, ale również pozwala na jej piłowanie w bezpieczny sposób. Po kilku tygodniach jego stosowania Ogoniasta zauważyła, że paznokcie są mocniejsze, rzadziej się łamią i mniej rozdwajają. 

scholl velvet smooth ocena

Zwieńczeniem pielęgnacji jest olejek do pielęgnacji paznokci Scholl zawierający kompleks 7 olejów i witaminę E. Preparat wzmacnia i odżywia paznokcie, zaś skórki zmiękcza i nawilża. Ponadto, łatwo rozprowadza się na płytce, szybko wchłania, a delikatnym kwiatowym (?) zapachem zachwyca wszystkie mysie nosy. 

olejek pięlęgnujący paznokcie scholl

Ocena Myszy: 5/5

Zarówno olejek do pielęgnacji paznokci Scholl, jak i elektroniczny system do pielęgnacji paznokci Scholl spełnił nasze oczekiwania. Koszt pilnika jest wysoki, ale zapewniamy, że to produkt godny uwagi, który pozwala w szybki i prosty sposób uzyskać piękne i zdrowe paznokcie. Miesiąc temu Mysia płakała nad rozdwajającymi się i łamiącymi paznokciami.... Dziś cieszy się zdrowszymi paznokciami... i nawet zamarzyła nałożyć na nie pudrowy lakier.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger