Bezpłatne warsztaty dla rodziców i przyszłych mam na 2017 rok

Bezpłatne warsztaty adresowane do kobiet w ciąży i młodych rodziców to okazja ku temu, by przygotować się do roli mamy i taty, poszerzyć i zweryfikować wiedzę, a także wypróbować w praktyce swoje umiejętności. Dziś podzielimy się informacjami o najpopularniejszych darmowych warsztatach dla przyszłych mam i tatusiów na 2017 rok odbywających się w większych miastach Polski.

darmowe warsztaty dla przyszłych mam, bezpłatne warsztaty dla rodziców małych dzieci, 2017

Nie sposób wymienić wszystkich akcji kierowanych do mam spodziewających się dzieci oraz rodziców niemowląt. Poniżej prezentujemy listę najpopularniejszych warsztatów, w których możecie wziąć udział bezpłatnie wraz z linkami, pod którymi zapoznacie się z ich szczegółowym harmonogramem i odbierzecie darmowe wejściówki.


Programy poszczególnych spotkań obejmują m.in. darmowe konsultacje i wykłady specjalistów, warsztaty praktyczne, pokazy i prezentacje marek produktów dla dzieci, konkursy z nagrodami, upominki dla uczestników itp.

Mamy nadzieję, że wśród projektów znajdziecie propozycję dla siebie. Jeśli macie informacje o innych wartościowych akcjach, dajcie nam znać - chętnie uzupełnimy listę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger