Hamak - wygodny gadżet dla rodziców i dzieci

Podobno kobieta w trzecim trymestrze ciąży traci resztki rozsądku i wydaje wszystkie zaskórniaki na urządzanie mieszkania i kącika dziecięcego. Chyba coś w tym jest, bo Panna Mysia mości gniazdko a Pan Mysz dzielnie spełnia zachcianki żony. Ostatnio mysiej mamie zamarzył się hamak. Dziś pokażemy więc ofertę sklepu online z bogatym wyborem hamaków domowych i ogrodowych.

Hamak dla rodziców i dzieci, hamak do mieszkania, hamak do domu, hamak na taras, hamaki ogrodowe, fotele hamakowe, hamaki dla niemowląt i starszych dzieci

Hamak kojarzony jest głównie z tarasami i ogrodami, jednak w ciągu kilku ostatnich lat ten popularny ogrodowy gadżet ewoluował i z działkowej leżanki przeistoczył się w niebanalny i stylowy mebel domowy. Jednym z miejsc w sieci oferujących bogaty asortyment hamaków ogrodowych, foteli hamakowych dla dzieci i dorosłych, foteli wellness oraz akcesoriów jest sklep www.whamaku.pl. Wszystkie produkty sklepu wykonane są z najwyższej jakości materiałów i posiadają wytrzymałe zestawy montażowe. Hamaki zostały także przetestowane i zatwierdzone przez instytucję niemiecką TÜV Rheinland. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

Fotele hamakowe dla niemowląt i starszych dzieci


Jedną z pierwszych kategorii sklepu, na które zwróciła uwagę Panna Mysia są fotele hamakowe dla niemowląt. Wśród nich znajdziecie dwie stylowe, bezpieczne i wygodne propozycje - bawełniany hamak dla niemowląt Yayita z drążkiem zawieszanym pod sufitem oraz zestaw hamakowy dla niemowląt Yayita z wygodnym stelażem umożliwiającym stabilne ustawienie mebelka na podłodze. Pierwsza posiada szelki zabezpieczające, które utrzymują maluszka w bezpiecznej pozycji, druga - głęboką i równie bezpieczną konstrukcję zapobiegającą wypadnięciu dziecka z hamaka. Dopuszczalne obciążenie w przypadku obu mebelków wynosi 20 kg. Jest to gadżet umożliwiający dziecku wygodny odpoczynek i zabawę (wszak na drążku można zawiesić misie bądź karuzele), zaś rodzicom - poświęcenie się codziennym obowiązkom.

W pierwszej chwili Pannie Mysi zamarzył się hamak dla niemowląt. Ostatecznie obejrzała fotele hamakowe dla dzieci. Model podobny do tego, który widzicie na zdjęciu zawiśnie niedługo w pokoju Małego Mysza, w którym za jakiś czas zamieszka również Mysiątko. Fotel hamakowy dla dzieci D70 ma formę podwieszanego siedziska z poduszką, tzw. „bocianiego gniazda”. Konstrukcja jest zgrabna, a jednocześnie niezwykle wytrzymała i bezpieczna (dopuszczalne obciążenie to 80 kg). Mały Mysz będzie mógł odpocząć w nim i wyciszyć się albo wtulić wygodnie podczas zabawy czy oglądania bajek. 

Fotele hamakowe dla dorosłych


Fotele hamakowe to doskonała alternatywa dla klasycznych ogrodowych hamaków przeznaczona do zawieszenia w mieszkaniu. Gadżet ten jest idealny dla osób nieposiadających ogródka, ponieważ umożliwia komfortowy wypoczynek w zaciszu własnego pokoju lub balkonu. Pannie Mysi ogromnie podoba się fotel hamakowy wykonany jest z ręcznie plecionych sznurków. Oczami wyobraźni widziała siebie moszczącą się wygodnie w hamaku i karmiącą głodne Mysiątko. Jak tylko wymyśli sposób na magiczne rozciągnięcie ścian malutkiej sypialni, z pewnością go kupi! Stylową i elegancką propozycją jest też drewniany fotel hamakowy Swing Chair Single. Miłośnikom barw spodoba się bawełniany fotel hamakowy z tęczowej kolekcji dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Wszystkie montuje się pod sufitem. Dopuszczalne obciążenie w zależności od modelu wynosi 120-170 kg.

Klasyczne hamaki ogrodowe

Hamaki ogrodowe to ulubiony gadżet leniuszków kochających kąpiele słoneczne albo cichy wypoczynek w towarzystwie śpiewu ptaków. Dostępne są w dwóch wersjach. Możecie wybrać klasyczne hamaki bądź hamaki z drewnianym drążkiem. Na zdjęciu widzicie dwie propozycje o prostej konstrukcji i nienachalnej kolorystyce, które będą pasować do każdego ogrodu.  Pierwszy to beżowy hamak bawełniany, drugi - bawełniany hamak w marynarskie pasy. Oba są lekkie i mają niewielkie gabaryty, jednak z powodzeniem udźwigną dorosłą osobę.

Jak widzicie, prosty ogrodowy gadżet przez kilka ostatnich lat przeszedł diametralną zmianę. Chętnie dowiemy się, czy podzielacie nasz entuzjazm i zawiesilibyście podobny hamak w swoim mieszkaniu. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami, a jeśli szukacie inspiracji - zajrzyjcie na Facebook oraz blog firmowy sklepu. Miłego wypoczynku!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger