Jak zostać ambasadorem marki i testować darmowe produkty. Bezpłatny poradnik pdf.


Posty z cyklu Testowanie produktów cieszą się rosnącym zainteresowaniem. Postanowiliśmy uporządkować i uzupełnić zawarte w nich informacje dotyczące marketingu rekomendacji, a następnie udostępnić je w formie darmowego poradnika - tak powstał pierwszy mysi e-book, który możecie pobrać za darmo na dysk swojego komputera. Ta-dam!

jak zostać ambasadorem i testować darmowe produkty, czym jest marketing rekomendacji, na czym polega darmowe testowanie produktów w domu, jakie cechy powinien mieć ambasador marki, co napisać w zgłoszeniu do bezpłatnego testowania produktów, jak dostać za darmo kosmetyki produkty spożywcze dla dzieci czy dla zwierząt

Włożyliśmy całe futrzane serducha w przygotowanie publikacji Marketing rekomendacji. Jak zostać ambasadorem marki i testować darmowe produkty. Przeczytacie w niej m.in.:
  • czym jest marketing rekomendacji,
  • na czym polega testowanie produktów,
  • jakie cechy powinien posiadać ambasador marki, 
  • za pośrednictwem jakich stron można testować bezpłatne produkty,
  • jak napisać zgłoszenie do kampanii marketingowej.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli udostępnicie nasz post na blogu lub w profilach społecznościowych, a po pobraniu e-booka zostawicie komentarz pod wpisem. Jesteśmy ciekawi, czy poradnik spełnia Wasze oczekiwania... aż nam ogonki drżą z podekscytowania!


3 komentarze:

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger