Najładniejsze kalendarze i organizery na 2016 rok do druku

Każdego stycznia Pannę Mysię ogarnia noworoczny szał. W euforii planuje nadchodzące miesiące, tworzy system oszczędnościowy oraz zaznacza najważniejsze daty w kalendarzu. Ten rok jest wyjątkowy, ponieważ wykorzystała darmowe kalendarze i organizery do druku znalezione u zdolnych blogerek i stworzyła personalizowany planer. Chodźcie, podzielimy się!

darmowe kalendarze planery i organizery na 2016 do druku

W sieci wiele kreatywnych blogerek udostępnia bezpłatne gadżety do druku. Myszkując w sieci zorientowaliśmy się, że formularze są naprawdę piękne i przemyślane, dzięki czemu pobiera je wiele osób, jednak trudno je znaleźć. Postanowiliśmy stworzyć prywatną listę najładniejszych kalendarzy i organizerów, dzięki którym stworzycie personalizowany notatnik dostosowany do prywatnych i blogowych potrzeb. Poniższe linki przeniosą Was na blogi dziewczyn.

Kalendarze na 2016 rok:


Organizery i notatniki:


Jak widzicie na fotografii, Mysia wykorzystała m.in. kalendarz stworzony przez partyMIKA. Nie znalazła dwóch najważniejszych szablonów, na których mogłaby co miesiąc spisywać aktualne wydatki domowe oraz sporządzić plan oszczędnościowy, więc stworzyła własne wzory. Obie propozycje możecie pobrać i wydrukować z mysiego dysku Google:


Mamy nadzieję, że nasze propozycje również się Wam spodobają, zatem... Planujcie, organizujcie! A jeśli chcecie zapisać postanowienia noworoczne, odsyłamy do naszego poprzedniego postu, gdzie także znajdziecie piękne szablony do wydrukowania.

[EDIT 2017]

Na gryzoniowym blogu pojawiły się już darmowe kalendarze na 2017 rok do druku!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger