Bezpłatna Paczka Wdzięczności Cafe Prima

Znaleźliśmy informację o wspaniałej akcji Cafe Prima pod hasłem "Paczki Wdzięczności"! Jak piszą organizatorzy, w latach 80-tych do Polski trafiło ponad 30 milionów paczek z produktami niedostępnymi w naszym kraju. Był to symbol solidarności sąsiadów z naszymi potrzebującymi rodakami. Teraz można odwdzięczyć się przyjaciołom za granicą albo fundacjom i przesłać im darmową paczkę z kawą Prima!

darmowa kawa

Każda osoba, która posiada rodzinę albo przyjaciół za granicą, może wysłać im bezpłatną "Paczkę Wdzięczności" z opakowaniem 250g kawy Prima oraz własnym podziękowaniem. Wystarczy wejść na stronę internetową Prima, w formularzu wysyłki podać zagraniczny adres przyjaciela lub wybrać dowolny z listy organizacji biorących udział w akcji, a następnie wpisać swój adres e-mail i treść podziękowań.

Państwa, do których można wysłać paczkę: Australia, Belgia, Dania, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Kanada, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Szwajcaria, Szwecja, UK, USA, Włochy.

My nie mamy przyjaciół za granicą, więc wysłaliśmy paczuszkę do Stowarzyszenia Polskich Kombatantów w Wielkiej Brytanii.

16 komentarzy:

 1. To bardzo fajna akcja :) Ja również nie mam nikogo znajomego za granicą, ale pomysł z tymi kombatantami jest bardzo dobry :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj dawno mnie tu nie było. Wspaniała akcja może też wyślę kombatantom :) na pewno im się to spodoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dziękujemy! Członkowie każdej z organizacji na liście Prima będą mile zaskoczeni :)

   Usuń
 4. Fajna akcja, bardzo pomysłowo. :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście, szkoda. Ale jest mnóstwo organizacji w innych krajach, którym można posłać paczuszkę. Zaprzyjaźniony bloger zza granicy też się ucieszy :)

   Usuń
 6. chętnie wysłałabym taką kawę ale nie mam komu :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wysłać paczuszkę dowolnie wybranej organizacji z listy rozwijanej w formularzu na stronie PRIMA.

   Usuń
 7. Ależ ja durna. Nie wpadłam na to, że mogę wysłać kawkę jakiejś organizacji. Gratuluję pomysłu! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Edytko kochana, człowiek uczy się całe życie. Paczuszkę można jeszcze wysłać, więc działaj!

   Usuń

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger