Darmowa karma dla psa

Kubuś Pies to rozszczekany członek Mysiej Familii, specjalista od karm psich oraz wielki miłośnik kociego jedzenia. Zadowolić jego podniebienie i zapełnić brzuszek to nie lada wyzwanie. Dziś podzieli się z Waszymi pupilami darmowymi próbkami karmy!

bezpłatne próbki karmy dla psa

Jeśli i pod Waszym dachem mieszkają psi arystokraci, publikujemy listę producentów, którzy w miarę możliwości wysyłają darmowe próbki karmy dla psa. Aby otrzymać produkt do przetestowania należy wypełnić formularz kontaktowy. Wysyłając wiadomość dobrze jest wyjaśnić, jakiego pieska mamy (rasa, wiek, waga), a także jakie problemy zdrowotne posiada.

For Friends: http://for-friends.pl/s/21-zamow-probke-karmy (przesyłka płatna 7 zł)
Sklep z karmami - http://sklepzkarmami.pl/207-probki-karm

Jeśli zarejestrujecie się na stronie Royal Canin i wypełnicie profil psa (lub kota) będziecie mieć możliwość zamówienia bezpłatnej próbki karmy dostosowanej do jego rasy, wieku i potrzeb.

[EDIT 2016]

W związku z cyklicznym organizowaniem akcji przez Pedigree oraz Whiskas odsyłamy również po darmową wyprawkę dla szczeniaków - "Pierwsza paka szczeniaka" oraz kociąt - "Pierwsza paka kociaka". 

1 komentarz:

  1. Royal Canin i Pedigree często robią konkursy i promocje.

    OdpowiedzUsuń

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger