Karma dla psa Bosch Senior

Jednym z włochatych członków Mysiej Familii jest Kubuś Pies. Nasz przyjaciel jest 12-letnim staruszkiem, który posiada delikatny żołądek, ma problemy z układem trawiennym i kamień na zębach. Ostatnio wypróbował karmę dla psów starszych Bosch Senior od firmy Ewenement. Jesteście ciekawi jego opinii?

karma dla psa bosch dla dorosłych psów

Informacje o firmie:

Ewenement specjalizuje się w sprzedaży karmy oraz przekąsek dla psów, kotów i fretek dostosowanych do specjalnych potrzeb zwierząt. Ich produkty posiadają witaminy, proteiny, mikro- i makroelementy oraz inne składniki odżywcze. Są bogate w białka i błonnik. Mają obniżoną zawartość tłuszczu. Ewenement posiada też naturalne i organiczne karmy z certyfikatami bio dla nabywców dbających o ekologię.

Testowanie:

W zestawie testowanym przez Kubusia znalazła się:
1) karma Bio Senior z pomidorami - duże opakowanie aż 750 g
2) karma Sensitive z jagnięciną i ryżem - małe opakowanie 100 g
3) karma Senior z witaminami - małe opakowanie 100 g

1 kg karmy Bio Senior kosztuje 13 zł

Nasza opinia:

Karmę zapakowano w solidny worek i opatrzono najpotrzebniejszymi informacjami dotyczącymi składu jedzonka i jego porcjowaniu. Pannie Mysi spodobał się zdrowy skład produktu i jego indywidualne dostosowanie do potrzeb naszego pupila... A Kubusiowi?

bosch karma dla psów dorosłych

Kubusiowi karma tak smakowała, że małe opakowanie jedzenia Senior z witaminami zjadł w mgnieniu oka... I gdyby mógł, resztę próbek zjadłby zapewne z opakowaniem... Karma nie zaszkodziła jego delikatnemu żołądkowi - Kubuś nie miał żadnych problemów z przewodem pokarmowym. Pomimo dużego kamienia na zębach, nie miał kłopotów z pogryzieniem suchej karmy, ponieważ kuleczki są małe i łatwo było mu je połknąć. Dodatkowo, małe kąski doskonale nadają się nie tylko jako pełnowartościowy posiłek, ale także jako nagroda podczas szkolenia albo drobna przekąska na spacerze.

karma dla psa bosch skład

Ocena Myszy: 5/5


1 komentarz:

  1. Najfajniejszy tester w Mysiej Familii - moje szczęście!

    OdpowiedzUsuń

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger