Mikołajkowe prezenty dla nastolatków

Tegoroczna zima jest niezwykle łaskawa. Za mysim oknem zamiast śnieżnej kołderki na trawniku wciąż zieleni się trawa. Choć słoneczna pogoda nie buduje świątecznej aury, Mikołajki już za pasem. W gryzoniowej chatce oprócz słodkiego Mysiątka ze smoczkiem w pyszczku dorasta wybredny nastolatek. Poszukując gwiazdkowych prezentów dla Małego Mysza wywęszyliśmy kilka ciekawych upominków, które będą idealnym prezentem mikołajkowym dla nastolatków.

personalizowane prezenty dla nastolatka, upominki dla nastolatków na gwiazdkę na święta, mikołajkowe gadżety dla nastolatków, gadżety elektroniczne dla nastolatka do szkoły, oryginalne prezenty dla nastolatków


Kupienie upominku dla malucha biegającego w pampersiaku to przysłowiowa bułka z masłem. Znalezienie mikołajkowego prezentu dla nastolatka to niezwykle trudne zadanie. Trzeba jednak pamiętać, że choć dorastający młody człowiek już dawno wyrósł z zabawek, to wciąż lubi gadżety.


Pierwszym upominkiem, który ser-decznie Wam polecamy, jest personalizowany powerbank - nieodzowny gadżet każdego nastolatka z nosem przyklejonym do ekranu smartfona. Egzemplarz, który widzicie na fotografii niedługo trafi w ręce Małego Mysza, który często wyjeżdża na szkolne wycieczki oraz zawody sportowe, więc chętnie korzysta z przedmiotów, które umilają mu podróż autokarem. W jego przypadku powerbank zasili smartfon, który w podróży służy mu jako telefon, aparat fotograficzny oraz odtwarzacz mp3. 

Egzemplarz, który widzicie prezentuje się niezwykle "dorosło" i elegancko. Jest nie tylko estetyczny, ale także praktyczny i trwały. Posiada port micro USB, klasyczny port USB oraz wejście typu-C, dodatkowo zaś wyposażono go we wskaźnik energii. Jego wymiary są zbliżone do typowego smartfona (140 x 72 x 13 mm), jest więc dość lekki i poręczny, dzięki czemu zmieści się w każdym plecaku czy podręcznej torbie. Metalowa obudowa w grafitowym odcieniu mieści baterię o sporej pojemności - 10 000 mAh, powerbank zapewnia więc szybkie ładowanie i wysoki komfort użytkowania. Oprócz instrukcji obsługi do urządzenia dołączony jest kabel micro USB, a także drugi kabel USB do ładowania.

Gadżet można dodatkowo spersonalizować - oprócz monogramu można wygrawerować na nim imię albo zabawną grafikę. 

personalizowana mapa dla dzieci, mapa zdrapka polska, europa, świat, mapa do przypinania zdjęć i pinesek, travel map,

Poznawanie świata i przeżywanie przygód będzie dużo bardziej ekscytujące dla Waszych dorastających dzieciaków, jeśli będą mieć możliwość śledzenia swoich podróży oraz zapisywania wspomnień. Jednym z gadżetów, który im to pozwoli jest mapa podróży. Umożliwia ona nie tylko zachowywanie wspomnień z odbytych wycieczek, ale również utrwalania wiadomości na temat ojczystego kraju, będzie więc nie tylko modnym gadżetem, ale także dobrą pomocą naukową.

Mapa-zdrapka, którą widzicie na zdjęciu ma formę plakatu. Przedstawia Polskę w podziale administracyjnym. Zaznaczono na niej główne rzeki naszego państwa, największe miasta oraz najbardziej popularne zabytki. Umożliwia zdrapywanie i odkrywanie poznanych już miejsc oraz zaznaczanie i planowanie podróży za pomocą markera. Jej rozmiar to 60 x 40 cm, a całość utrzymana jest w naszych barwach narodowych. Prezentuje się stylowo, więc będzie ładną ozdobą dziecięcego pokoju, a dodatkowo połączy naukę i podróże z przyjemną rozrywką. 

personalizowany pendrive z grawerem, elektroniczna przenośna pamięć, pendrive na prezent, drewniany pendrive, pendrive dla nastolatka

Uzupełnieniem poprzednich propozycji, równie doskonale łączącym przyjemne z pożytecznym jest personalizowany pendrive z grawerem. Ten, który widzicie na zdjęciu powyżej podoba nam się głównie dlatego, że posiada drewnianą obudowę cieszącą oko (i ekosystem) oraz zdobi go śliczny monogram w ukochanym różu Panny Mysi. Ma pojemność 16 GB, więc z powodzeniem zmieści wszystkie zdjęcia z podróży albo szkolną prezentację. Posiada standardowy port USB 2.0. Jego prędkość odczytu to 12MB/s, zaś szybkość zapisu - 3.5MB/s. 

Podobają Wam się zaprezentowane przez nas mikołajkowe prezenty dla nastolatków? Podarowalibyście swoim dorastającym pociechom podobne gadżety?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger