Praktyczne prezenty dla majsterkowicza

Dla Myszy - sierotek o wszystkich łapkach lewych i niezdarnych - majsterkowanie jest pojęciem obcym. Wiemy o niej tyle, co o fizyce kwantowej i zaawansowanej matematyce, ale nawet niezdarne futrzaki muszą czasem przybić gwoździk albo przykręcić śrubeczkę. Dziś pokażemy Wam podstawowe narzędzia, które przydadzą się w każdej (niekoniecznie mysiej) chatce i będą fajnym prezentem dla domowego majsterkowicza.

praktyczne prezenty użytkowe dla mężczyzny, przydatny prezent dla mężczyzny, narzędzia jako prezent dla faceta, podstawowy zestaw narzędzi

Pomysł obdarowania mężczyzny praktycznym prezentem bardzo nam się podoba. Upominkiem, z którego każda domowa "złota rączka" zrobi użytek są przede wszystkim narzędzia. Nie każdy mężczyzna jest entuzjastą majsterkowania, każdy natomiast musi od czasu do czasu uratować panią swego serca z opresji - przybić gwóźdź pod obraz, dokręcić śrubkę w kranie, wymienić żarówkę czy naprawić łańcuszek. Skompletowanie podstawowego niezbędnika narzędziowego ucieszy każdego mężczyznę - ale ostrzegamy! O ile narzędzia jako prezent na 30 urodziny będzie dobrym pomysłem, o tyle na rocznicę polecamy jednak dobre wino i kolację! ;)

młotek z grawerem, personalizowany zestaw narzędzi, narzędzia jako prezent dla mężczyzny, zestaw domowych narzędzi dla faceta

Podstawowym atrybutem domowego majsterkowicza jest młotek! Młotek z grawerem, który widzicie na zdjęciu niedługo stanie się prezentem dla mężczyzny z mysiej rodzinki - stąd wypalana w rękojeści personalizacja. Oprócz tego, że przepięknie prezentuje się wizualnie, jest również bardzo solidny. Jego trzonek wykonano z trwałego drewna bukowego, natomiast główkę z hartowanej stali węglowej. Ma długość blisko 30 cm i waży 300 g. Nie jet to sprzęt profesjonalny, ale jako stworzenia o dość mętnym pojęciu na temat domowych młotków możemy zapewnić, że dobrze leży nawet w delikatnych mysich łapkach i świetnie sprawdza się w domowych pieleszach. Doskonale nadaje się też dla początkujących sierotek - niezdarna Panna Mysia dla własnego bezpieczeństwa nie powinna sięgać po domowe narzędzia, a jednak gwóźdź wbiła!

Drugim upominkiem widocznym na zdjęciu jest personalizowany zestaw narzędzi. Zestaw umieszczono w aluminiowym etui z monogramem. W jego skład wchodzi 25 elementów - pęseta, szczypce, cążki do metalu, śrubokręt z wymiennymi końcówkami i adapterem oraz małe wkrętaki do drobnych elementów. Narzędzia te idealnie sprawdzą się jako podręczny zestaw do domowych napraw, który można wrzucić do plecaka albo ukryć w schowku samochodowym. Szczególnie przydatne będą do reperowania sprzętu elektronicznego, zegarków, okularów czy biżuterii, których naprawa wymaga nie tylko dobrego wzroku, ale również precyzji. 

multitool, narzędzie wielofunkcyjne, podręczny zestaw narzędzi do kieszeni czy torby,

Propozycją, która równie dobrze sprawdzi się jako narzędzie podręczne, jest tzw. multitool, czyli gadżet wielofunkcyjny. Multitool widoczny na fotografiach łączy kilka narzędzi - nóż, śrubokręt (krzyżowy i płaski), otwieracz do butelek, piła, pilnik, przecinak do drutu, kombinerki oraz młotek.  Jest niemal w całości wykonany z twardego metalu, ale rączkę dodatkowo ozdobiono drewnem, dzięki czemu wygodnie leży w dłoni i ładnie wygląda. Oczywiście nie są to profesjonalne narzędzia, dzięki którym niczym Pomysłowy Dobromir w cudowny sposób naprawicie wszystkie domowe usterki. Multitool to raczej ciekawy i przydatny gadżet, który warto wrzucić do plecaka jadąc na biwak czy pracując na działce. Świetnie sprawdzi się też jako pierwszy męski gadżet dla chłopca. 

***


Podobają się Wam nasze propozycje? Lubicie funkcjonalne prezenty codziennego użytku, czy wybieracie rzeczy piękne, ale niepraktyczne? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger