"Zakochane" prezenty na rocznicę ślubu lub związku

Miłość to cudowne uczucie, które warto okazywać sobie codziennie, są jednak takie chwile, gdy pragniemy wyjątkowo mocno obdarować nią bliskich. Jednym z najradośniejszych momentów roku jest rocznica ślubu albo związku - dzień, w którym odczuwamy prędkość upływającego czasu oraz doceniamy wartość wspólnie przeżytych miesięcy. Dziś pokażemy Wam prezenty na rocznicę, dzięki którym zachowacie piękne wspomnienia i podziękujecie ukochanej osobie za jej miłość.

personalizowane prezenty na rocznicę dla zakochanych, małżeństwa, rodziców, męża, żony

Osobom ceniącym klasykę do szczęścia wystarczy bukiet czerwonych róż, czekoladowa bombonierka, własnoręcznie wypisana kartka z miłosnym wyznaniem albo osobiście przygotowana, romantyczna kolacja we dwoje.

album na zdjęcia z personalizacją, album na zdjęcia wklejane i wsuwane dla zakochanych na rocznicę

Równie tradycyjnym, choć nieco mniej oczywistym pomysłem na prezent z okazji rocznicy jest album na zdjęcia. Dzięki niemu najpiękniejsze momenty życia spędzone wspólnie z partnerem zyskują wyjątkową oprawę. Album, który widzicie na fotografii to produkt personalizowany. Zakochaliśmy się w nim od pierwszego wejrzenia i nie możemy doczekać się chwili, gdy w całości wypełnimy go wspomnieniami! 

Album ma formę zszywanej książki. Lekko błyszcząca okładka ze skóry ekologicznej jest przyjemnie gładka i miękka w dotyku. Śnieżnobiała biel prezentuje się niezwykle elegancko. Prosty design urozmaica urocza grafika z sercem i kwiatami - w najpiękniejszym i najradośniejszym kolorze świata! Całość prezentuje się... przesłodko! 

Album można kupić w dwóch wariantach - na zdjęcia wsuwane oraz wklejane. Nasz egzemplarz to wersja na fotografie wklejane. Składa się z 30 beżowych kart przełożonych cieniusieńkim pergaminem. Ma kwadratowy kształt i pokaźne rozmiary (okładka 29x30 cm, zaś karta 27,5x29 cm), dzięki którym zmieści do 240 zdjęć wielkości 10x15. Druga wersja ma prostokątny kształt i równie spore wymiary (okładka 32x21,5 cm, natomiast karta 31,5x21 cm), więc pomieści do 300 zdjęć.

personalizowany kalendarz, organizer ślubny z personalizacją, pomysły na prezenty dla narzeczonych pary młodej zakochanych, prezenty na rocznicę dla przyszłych małżonków

Spostrzegawcze oczy z pewnością zauważyły leżącą nieopodal albumu książeczkę - to personalizowany kalendarz, który może posłużyć jako klasyczny organizer albo ciekawy planner ślubny. 

Organizer wykonano w formacie A5. Obłożono go mięciutkim materiałem w grafitowym kolorze i wykończono grafiką ślubną. W środku znajdują karty umożliwiające zaplanowanie całego roku, półrocza, miesiąca, tygodnia i (oczywiście) poszczególnych dni... To bardzo dużo miejsca na wiele wspólnych marzeń i planów! Dodatkowo wydzielono w nim specjalne pola na kontakty, listę zakupów, postanowienia i wydatki. Planner wzbogacono również pięknymi cytatami, które umilają planowanie wspólnych chwil. 

Propozycja widoczna na zdjęciu to prezent dla naszych przyjaciół, który (mamy nadzieję) sprawi im mnóstwo frajdy i radości.

tablica z życzeniami, wydruk życzeń w ramie, tablica wspomnień na rocznicę, grafika z datami na rocznicę ślubu lub związku, prezent dla pary zakochanych albo małżeństwa

Bardziej nietypową, lecz równie romantyczną propozycją jest grafika z życzeniami lub tablica wspomnień. Może to być wydruk słodkiego obrazka, gotowej sentencji o miłości, indywidualnie ułożonych życzeń dla ukochanej osoby albo lista najważniejszych dat wspólnego życia - możliwości jest mnóstwo. Tablica wspomnień oprawiona w prostą ramę podoba nam się najbardziej, ponieważ pozwala zachować w pamięci najpiękniejsze dni życia zakochanych. 

Podobają się Wam nasze dzisiejsze propozycje dla par? Podzielcie się z nami Waszymi doświadczeniami - chętnie poczytamy o upominkach szczególnie bliskich Waszym sercom. My, Myszy, jesteśmy romantyczkami. Naprawdę wierzymy w potęgę i symbolikę tych prostych prezentów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger