Fotoobraz - alternatywa dla tradycyjnej galerii zdjęć

Na przestrzeni kilku minionych miesięcy zaprezentowaliśmy Wam wiele personalizowanych prezentów. Internet to prawdziwa jaskinia Ali-baby i cały czas odnajdujemy w niej nowe skarby. Dziś chcieliby podzielić się z Wami opinią na temat fotoobrazu - jednego z prezentów, jakie zamówiliśmy na tegoroczne święta dla Mysiej Siostry i jej męża.


O produkcie:

Fotoobraz zamówiliśmy w sklepie internetowym galeriadruku.com.pl. Wydrukowano go na płótnie ze 100% bawełny naciągniętej na drewnianą ramę o szerokości  2 cm. Jego wymiary to 50x70 cm. Koszt samego obrazu to 66,15 zł.

W sklepie oprócz fotoobrazów możecie zamówić tradycyjne odbitki zdjęć albo klasyczny obraz wybrany spośród wielu gotowych wzorów.

Nasza opinia:

Kto czyta gryzoniowego bloga ten wie, że mamy totalnego fisia na punkcie personalizowanych prezentów. Upominki opatrzone osobistymi życzeniami, monogramem lub imieniem solenizanta czy zdjęciem obdarowywanej osoby są szczególnie bliskie mysiemu sercu. Zamówiliśmy już wiele personalizowanych gadżetów, lecz fotoobraz wywołał w nas niezwykle silne emocje.

Nasz obraz przedstawia Mysią Siostrę, która w momencie robienia zdjęcia nosiła w brzuszku Małego Żołnierza, oraz jej męża. Nie ma piękniejszego widoku niż szczęśliwi rodzice czekający na nienarodzone dziecko. Po rozpakowaniu przesyłki Panna Mysia oszalała z radości i ze wzruszenia. Fotoobraz ma być gwiazdkowym prezentem dla Mysiego Małżeństwa, zatem na wszelki wypadek nie pokażemy Wam go w pełnej krasie. Zapewniamy jednak, że jest imponujący.


Wymiary 50x70 cm sprawiają, że fotoobraz robi naprawdę ogromne wrażenie. Wykorzystane przez nas zdjęcie wykonano w dużej rozdzielczości, więc obraz mimo sporych rozmiarów zachował świetną jakość druku. Wykonano go z bawełny, lecz sklep posiada w ofercie także produkty drukowane na tradycyjnym poliestrze oraz poliestrze wodoodpornym. 

W stworzeniu personalizowanego prezentu pomoże Wam intuicyjny kreator, za pośrednictwem którego wybierzecie optymalny w stosunku do jakości zdjęcia rozmiar obrazu, grubość drewnianej ramy, sposób zadrukowania brzegów czy efekty wizualne fotografii. Jego obsługa jest dziecinnie prosta, poradzi sobie z nią więc nawet komputerowy laik.

Fotoobraz wykonany z rodzinnych fotografii to nie tylko przepiękna pamiątka i oryginalny sposób na zachowanie wspomnień, ale także niekonwencjonalna ozdoba ściany. Pamiętajcie, że bezmiar ludzkiej (i  mysiej) wyobraźni daje Wam nieskończone możliwości. Fotoobraz może przedstawiać nie tylko Waszą rodzinę, lecz również bliskie Waszemu sercu miejsca, miłe dla oka krajobrazy i kadry, a nawet reprodukcje dzieł znanych artystów. Jeśli więc jeszcze nie wybraliście świątecznych prezentów, przeszperajcie albumy i dysk komputera - może odnajdziecie tam własny skarb.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger