Darmowa prenumerata magazynu LEGO LIFE

W życiu Myszy zaszły ogromne zmiany. Panna Mysia tonie w problemach osobistych i pieluszkach Mysiątka. Aby wynagrodzić Wam rzadką obecność na blogu, Mały Mysz przygotował prezent dla najmłodszych czytelników - bezpłatną prenumeratę magazynu "Lego Life"! 

darmowe czasopismo lego, bezpłatny magazyn lego, gazetka lego life, klub lego life, lego 2017

Magazyn LEGO® Life to bezpłatne czasopismo dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat, które ukazuje się pięć razy w roku (w styczniu, marcu, czerwcu, wrześniu i listopadzie). Jeśli Wasza pociecha jest w odpowiednim wieku, załóżcie jej darmowe konto i zasubskrybujcie bezpłatny magazyn „Lego Life”. Jeżeli dziecko ma konto w serwisie, możesz się na nie zalogować i również zamówić darmową prenumeratę „Lego Life”. Czasopismo będzie przysyłane za darmo na podany przez Was adres pocztowy do momentu przekroczenia przez Waszego malucha granicy wiekowej lub anulowania przez Was subskrypcji.

Mały Mysz odbiera swój egzemplarz regularnie od kilku lat. Gazetka zawiera piękne ilustracje, wciągające komiksy, a także projekty modeli zbudowanych przez fanów LEGO i porady na temat budowania.

Życzymy przyjemnej lektury i udanej zabawy! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger