Poduszka do karmienia Lulando - fajny gadżet dla mamy i maluszka

Wraz z przyjściem Mysiątka na świat poszerzyła się gama produktów, które możemy przetestować. Dziś pokażemy Wam gadżet, bez którego Panna Mysia nie wyobraża sobie opieki nad maluszkiem - poduszkę do karmienia marki Lulando.

poduszka do karmienia lulando, produkty do karmienia lulando, tekstylia dla dzieci lulando, rogal dla kobiet w ciąży lulando, poduszka dla kobiet karmiących i w ciąży lulando opinie,

O firmie:

Lulando to marka, która nieustannie poszerza asortyment. Obecnie są to tekstylia dziecięce, poduszki do karmienia, poduszki do spania dla kobiet w ciąży, śpiworki i pieluszki, a także meble, tj. sofy dziecięce czy przewijaki na komody. 

O produkcie:

Produktem, o którym dziś opowiemy jest:
- poduszka do karmienia MINKY, 55 cm x 42 cm, cena 99,90 zł.

Skład: 
- materiał wierzchni: 100% bawełna, 100% poliester,
- wypełnienie: 100% antyalergiczny poliester.

Nasza opinia:

Poduszka do karmienia Lulando to nie tylko praktyczny, lecz również ładny gadżet. Z jednej strony posiada milutki polar Minky w szarym kolorze, z drugiej - bawełniany materiał w gwiazdki. 

dwustrnna poduszka do karmienia minky i bawełna, dwustronny rogal dla kobiet w ciąży szare gwiazdki,

Producent zadbał nie tylko o estetykę poduszki, ale też o wygodę jej użytkowania i konserwacji. Poducha posiada zdejmowany pokrowiec zapinany na zamek błyskawiczny, który podobnie jak wypełnienie - można prać i suszyć. Jest to szczególnie ważne w przypadku produktów dla niemowląt, gdyż pozwala zachować czystość i higienę. Wypełnienie to antyalergiczna, oddychająca włóknina poliestrowa. Ponadto, poduszka posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100 – Klasa I, a ujmując to prościej - wykonano ją z materiałów bezpiecznych dla wrażliwej skóry niemowląt i małych dzieci.

produkty do karmienia dla mamy i dziecka, poduszka ułatwiająca karmienie dziecka, jak wygodnie karmić niemowlę, poduszka do spania w ciąż, poduszka do karniemia opinie

Jak w praktyce sprawdza się poducha? Jest to niezwykle wygodny i uniwersalny przedmiot. Zapewnia dziecku stabilną i wygodną pozycję podczas jedzenia. Mamie zaś ułatwia karmienie (zarówno piersią jak i butelką), ponieważ pozwala rozluźnić ramiona i odciąża jej kręgosłup. W późniejszym okresie rozwoju maluszka poduszkę Lulando można wykorzystać jako podporę w czasie popołudniowej drzemki lub zabawy. Mysiątko ma obecnie trzy miesiące, toteż produkt wykorzystujemy tradycyjnie - do karmienia, a niestandardowo - jako podporę plecków dziecka, gdy Mysiątko śpi ułożone wygodnie na boczku. Poducha jest też świetna jako gadżet dla kobiet w ciąży, gdyż przynosi ukojenie dla bolącego karku, zmęczonych pleców bądź ciężkich nóg przyszłej mamy.

Ocena Myszy: 5/5

Poduszka do karmienia Lulando to ładny przedmiot o wdzięcznej szacie graficznej, a jednocześnie przydatny gadżet ułatwiający codzienną opiekę nad maluszkiem i niosący ukojenie dla zmęczonej kobiety w ciąży. Dla nas bomba! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger