Kong Extreme - niezniszczalna zabawka dla psa?

Kiedy przygarnialiśmy szczekającą kuleczkę o niewinnym spojrzeniu i wesoło merdającym ogonku, nie przypuszczaliśmy, jak destrukcyjna to bestia. Labradory mają serca pełne miłości, wiecznie głodne brzuszki i kły ostre jak lwy. Aby mysie mieszkanie nie poszło w drzazgi, kupiliśmy Reksiowi Kong Extreme - niezniszczalną zabawkę dla psów. Jesteście ciekawi, czy przetrwała?

kong extreme czarny dla dużych psów opinie

O firmie:

Twórcą marki jest Joe Markham. Jego towarzyszem życia był emerytowany pies policyjny o imieniu Fritz, który miał równie destrukcyjne zamiłowania jak Reksio. Biegając po podwórku chrupał kamyczki, patyki i szkodliwe odpadki. Któregoś dnia, gdy Joe naprawiał auto, Fritz szperał w częściach samochodowych. Kiedy chwycił w pyszczek kawałek gumy i z radością rzucił panu na kolana, Joe doznał olśnienia - i tak narodziła się marka Kong.

O produkcie:

Zabawką, o której Wam opowiemy jest:
- czarny Kong Extreme, rozmiar XL, cena ok. 60 zł.

czarny kong dla psów dużych ras jak używać

Nasza opinia:

Reks (vel Kluska) to mistrz żucia i zawodowy unicestwiacz zabawek. Bez trudu rozszarpał na strzępy wszystkie psie zabawki, zniszczył kocie piłeczki, a nawet zamordował kilka pluszowych misiów i zjadł parę gumowych sandałów Małego Mysza. Na zabawki kupione w sklepach zoologicznych wydaliśmy majątek, lecz Kluska za nic miała wysoką jakość produktów oraz ceny, na widok których świnka skarbonka trwożliwie trzęsie zadkiem. Wszytko zostało zeżarte.

Kong Extreme to solidny gryzak dla psów z grubej gumy. W zależności od stopnia wytrzymałości ma różne kolory - dla szczeniaczków przeznaczone są różowe bądź błękitne gadżety, dla mniejszych psów - czerwone, zaś dla psów mordujących zabawki - czarne. Ich ceny wahają się między 40 a 80 zł - nie jest mało, ale zapewniamy, że zabawka posłuży Waszemu pupilowi bardzo długo.

Kształt klasycznego Konga przypominający ślimaka nie tylko ułatwia trzymanie zabawki w pyszczku oraz jej żucie, ale również umożliwia wypełnienie gadżetu psimi smakołykami. Natomiast tworzywo, z jakiego wykonano produkt, pozwala na wykorzystanie Konga w roli zabawki do aportowania. Dzięki temu gadżet idealnie nadaje się do codziennej zabawy z pupilem, szkolenia psa, oduczania go gryzienia oraz uspokajania podczas nieobecności właściciela. Kong ma więc wiele zastosowań i nieprędko znudzi się nawet wybrednemu psu.

zabawki kong dla psów dużych ras

Guma Konga Extreme jest niezwykle odporna na psie zęby. Zabawka, którą możecie obejrzeć na zdjęciach przetrwała już ponad 4 miesiące codziennego żucia, rzucania i mordowania. Nawet po intensywnym eksploatowaniu nie ma wyszczerbień czy dziur, posiada jedynie kilka zadrapań. Gadżet jest też na tyle atrakcyjny, że po kilkumiesięcznej zabawie nadal jest ulubionym gryzakiem Reksia, zaś w chwilach samotności przynosi mu ukojenie.

Ocena Myszy: 6!

Kong Extreme w czarnym kolorze to zabawka niezniszczalna! Jeśli posiadacie w domu pupila o morderczych zapędach - kupcie mu Kong Extreme! Gwarantujemy, że nieprędko rozszarpie go na strzępy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger