O bocianach i myszach, którym rosną brzuszki, czyli jak szybko zajść w ciążę

Prastare mysie przysłowie głosi: "Mysz w dom, szczęście w dom"! W gryzoniowej norce radości dostatek! Dziś nie tylko pragniemy podzielić się z Wami radosną nowiną, ale też posłużyć radą parom planującym powiększenie rodziny i podzielić się opinią o suplemencie dla przyszłych ojców.

suplement diety dla przyszłych ojców parenton

Z radosnymi mordkami pragniemy poinformować, 
że wiosną, gdy zakwitnie bez a dziadkowa działka ukwieci się tulipanami, 
w gryzowniowej norce pojawi się małe Mysiątko.

Przygotowania na pojawienie się na świecie Mysiątka rozpoczęły się równocześnie z podjęciem decyzji o powiększeniu naszej ogoniastej rodzinki. Panna Mysia jest mistrzem organizacji i uwielbia planować. Początkiem września zaczęła przygotowywać się do roli mamy dla maleństwa, które miało jak najszybciej zamieszkać w jej brzuszku. Dziś chcielibyśmy podzielić się z Wami wiedzą na temat bezpiecznego planowania potomstwa i zwrócić uwagę na problemy z płodnością.


Darmowe poradniki dla przyszłych mam

Odpowiedzialne rodzicielstwo rozpoczyna się jeszcze przed momentem poczęcia maleństwa. Przyszła mama przygotowując się do nowej roli musi nie tyko zadbać o swoje zdrowie, ale także o ogólną kondycję organizmu i dobre samopoczucie. My, myszy rozumki mamy niewielkie. Nie jesteśmy lekarzami, specjalistami czy dietetykami. Informacje na temat przygotowań do poczęcia maluszka czerpaliśmy z książek i prasy tematycznej. Jeśli Wy również chcecie poszerzyć własną wiedzę w tej materii, polecamy Wam dwa darmowe e-booki pdf:

W publikacji "Jak zajść w ciążę" znajdziecie informacje na temat naturalnych substancji podnoszących płodność, pozycji sprzyjających zapłodnieniu, negatywnego wpływu nadwagi i toksyn oraz pozytywnego wpływu sportu na płodność.

Książka "Jem mądrze - jestem płodna" to kompendium na temat diety wzbogacone o opisy produktów spożywczych oraz przykładowe przepisy kulinarne. 


Suplementy diety dla przyszłych ojców

Pary starające się o dziecko często koncentrują się na mamie, zapominając o roli przyszłego taty w planowaniu potomstwa. Przyszli ojcowie również muszą zadbać o kondycję i zdrowie swojego organizmu.

Przygotowując się na pojawienie się Mysiątka, Panna Mysia zrobiła kontrolne badania lekarskie, odstawiła wszelkie używki, dbała o prawidłową dietę oraz oczyszczenie organizmu. Dodatkowo, aby pozbyć się niechcianych toksyn z ciała przyjmowała suplement Detox + Cholester

Pan Mysz dzielnie wspierał żonę. Swoją walkę o małe Mysiątko rozpoczął od całkowitego odstawienia alkoholu oraz rzucenia palenia, co nie tylko poprawiło jego kondycję i wydajność płuc, ale również pozytywnie wpłynęło na płodność. Papierosy zamienił na suplement diety dla przyszłych ojców Parenton. Preparat zawiera naturalne składniki tj. cynk, traganek, selen, szparag goroniasty, boswellia serrata oraz szafran, które wzbogacają dietę przyszłego taty o cenne mikroelementy, a tym samym podnoszą jakość nasienia.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Parenton, na której znajdziecie szczegółowy opis suplementu oraz informacje dotyczące poszczególnych stanów nasienia, przyczyn pogorszenia się jakości plemników oraz czynników wpływające pozytywnie na męską płodność.

Mamy nadzieję, że podzielacie naszą radość, a zebrane przez nas informacje przyczynią się do pojawienia się na świecie niejednego małego Mysiątka.

Buziaki, szczęśliwe Myszy!

13 komentarzy:

 1. Gratuluję kochana Mysiu!!! :-) Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. gratuluję!
  Problemy z płodnością są częste i chyba problem z czasem będzie dotykał coraz więcej osób

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! :-) Małe myszki są cudne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna wiadomość :DDD. Gratulacje!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje!!! :)
  E-booki zapiszę sobie na przyszłość ;) Co do diety jestem przekonana, że ma na wszystko duży wpływ, ale co do pozycji seksualnych... trzeba będzie kiedyś wypróbować ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wielkie gratulacje:) u mnie podobnie, spodziewam się maluszka w marcu:)

  OdpowiedzUsuń

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger