Zbiór inspiracji oraz ślubne DIY... czyli o Myszach pracowitych jak mrówki

Ledwie Mysia Siostra odrosła od ziemi, a już się w suknię ślubną stroi... Całą gromadkę pochłonęły przygotowania do ślubu najbardziej rudej myszy w okolicy. Nawet w organizacji kameralnej uroczystości dla garstki najbliższych można zatracić się bez reszty. Zostając myślami przy tej pięknej ceremonii, prezentujemy Wam listę stron ze ślubnymi inspiracjami, kursami DIY oraz gadżetami do druku.

dekoracje i zaproszenia ślubne DIY

Inspiracje ślubne

Zaślubiny to jedna z najradośniejszych i najbardziej wzruszających uroczystości. Wszyscy przyszli małżonkowie marzą o pięknej ceremonii . Bogaty zbiór ślubnych inspiracji opatrzonych fotografiami, artykułów tematycznych oraz poradników "zrób to sam" znajdziecie na blogu Różowa Beza oraz Pożyczone i Niebieskie

DIY - zrób to sam

Własnoręcznie wykonane zaproszenia ślubne i dekoracje nadadzą indywidualnego charakteru każdej uroczystości. Wiedzą o tym autorki strony Kokoshka, które mają niezwykle kreatywne podejście do ślubnych przygotowań i chętnie dzielą się z czytelnikami pomysłami na własnoręcznie przygotowane gadżety i dekoracje. Nam najbardziej spodobały się akcesoria do fotobudki, kolorowe zaproszenia ślubneskrzyneczki na obrączki oraz stylowe dekoracje ze słoików, papieru i lnianych płócien.

Jeśli chcecie zapisać się w pamięci gości, zajrzyjcie na stronę Greetings Island, na której z pomocą wbudowanego kreatora oraz wielu prześlicznych wzorów przygotujecie zaproszenia ślubne do druku według własnego pomysłu. Zaproszenia, winietki, plakaty i pocztówki znajdziecie też na portalu Wedding Chicks prezentującym wiele gadżetów ślubnych w jednolitym wzorze graficznym.

Na koniec wyszperaliśmy piękne kartki z życzeniami ślubnymi do wydrukowania - bo przecież goście również chcą wpisać się w pamięć młodej pary.

PS Mamy nadzieję, że w obliczu tak cudownie radosnej uroczystości, nasz gryzoniowy blog nie okryje się pierzynką kurzu i nie zapomnicie o swojej ogoniastej gromadce?

4 komentarze:

 1. Moja Droga, sprawdź SPAM, myślę, że tam właśnie trafiają moje komentarze. bo tu ich nie widzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety... wskutek awarii popsuł mi się Disqus... Straciłam wszystkie komentarze, a po ponownej instalacji Disqus mi się nie wyświetla na blogu.

   Usuń
 2. U mnie jeszcze daleko do takich przygotowań :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja to takich przygotowań chyba nigdy nie doczekam - no trudno nie można mieć wszystkiego.

  OdpowiedzUsuń

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger