Najładniejsze plakaty miłosne i walentynkowe grafiki do wydrukowania + bonus

Post zawierający darmowe kalendarze i organizery na 2016 rok cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego, dziewczęta mamy zdolne, więc wypełniają sieć mnóstwem dobrodziejstw. Panna Mysia uwielbia również grafiki i plakaty, które - umieszczone w ramce - stanowią stylową dekorację domu. Dziś wyszperała darmowe plakaty miłosne i walentynkowe grafiki do druku.

darmowe plakaty miłosne, bezpłatne grafiki walentynkowe do druku, walentynkowe etykiety na herbatę i czekoladę, pudełka na prezenty do samodzielnego wydrukowania i złożenia, kobiece plakaty i grafiki do ramki za darmo
Piękne plakaty dla zakochanych możecie pobrać bezpośrednio z blogów zdolnych babeczek:


Madzia z bloga My Pink Plum (jakże bliska jest nam ta barwa!) zaszalała i stworzyła jeszcze słodkie etykiety na czekoladę i herbatę oraz pudełka na prezenty walentynkowe do wydrukowania. Na blogu One Little Smile także znajdziecie urocze pudełeczka na upominki.

Takie to wszystko piękne, prawda?!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger