Biedronkowy przebój - maseczka redukująca trądzik Dermo Minerały

Dziś będzie o Biedronce i dobrodziejstwach jej sklepowych półek. Myszy lubią Biedronkę, bo jest tam wszystko, czego Futrzaki potrzebują. Mały Mysz plądruje dział ze słodyczami, Mysia szpera w szafach kosmetycznych, a Pan Mysz wzdycha ze zrozumieniem i cierpliwie ciągnie kosz wypełniony produktami. Ostatnio do naszego wózka trafiła maseczka redukująca trądzik Dermo Minerały.

tania maseczka na trądzik biedronka

O produkcie:

Panna Mysia wybrała maseczkę redukującą trądzik z serii Dermo Minerały kosztującą ok. 5 zł. Podwójna saszetka o wadze 20 g wystarcza na minimum dwie aplikacje. Ponadto, w markecie znajdziecie maseczkę odżywczo-oczyszczającą i maseczkę redukującą zmarszczki w tej samej cenie.

Skład: glinka, woda, olej jojoba, kolagen, hydrolizowana elastyna, hyaluronian sodu, kwas dehydrooctowy.

Nasza opinia:

Opakowanie maseczki Dermo Minerały jest bardzo praktyczne. Podzielenie go na dwie części umożliwia dwukrotną aplikację kosmetyku i zapobiega wysychaniu zawartości. Ponadto, saszetka ma estetyczny wygląd i zawiera wszystkie niezbędne konsumentowi informacje.

Gęsta i zwarta konsystencja maseczki redukującej trądzik sprawia, że nie przepływa ona między palcami, łatwo się nakłada i dobrze się rozprowadza. Glinka ma barwę ciemnozieloną, jednak w miarę zastygania na twarzy jaśnieje. Zapach jest naturalny, glinkowo-błotnisty. Maseczka szybko zasycha. Doskonale ściąga i napina skórę. Zmywa się  łatwo pod ciepłą wodą.

Po aplikacji cera jest dokładnie oczyszczona i wygładzona, zaś pory zamknięte. Kosmetyk ma działanie antybakteryjne,  redukuje podrażnienia i zaczerwienienia powstałe wskutek pojawienia się trądziku albo wyciśnięcia krostek. Odtłuszcza skórę, zmniejsza wydzielanie się sebum i redukuje powstawanie nowych wyprysków. Dodatkowym atutem maseczki jest jej krótki skład pozbawiony nadmiernej chemii. Maseczka jest wydajna - wystarczy nawet na 3-4 aplikacje, jeśli nie nakłada się jej na szyję. 

Ocena Myszy: 5/5

Maseczka redukująca trądzik Dermo Minerały jest nie tylko skuteczna i wydajna, ale też tania i łatwo dostępna. Regularne stosowanie kosmetyku w połączeniu z dobrym tonikiem i kremem nawilżającym do cery trądzikowej powinno przynieść zadowalające efekty.

3 komentarze:

  1. ostatnio Biedronka zachwyca swoimi produktami :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Biedronka nie raz jeszcze nas zaskoczy :)

    OdpowiedzUsuń
  3. u mnie w biedronce można je kupić za 2 zł, bo to już ostatnie sztuki :)

    OdpowiedzUsuń

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger