Biedronkowy przebój - maseczka redukująca trądzik Dermo Minerały

Dziś będzie o Biedronce i dobrodziejstwach jej sklepowych półek. Myszy lubią Biedronkę, bo jest tam wszystko, czego Futrzaki potrzebują. Mały Mysz plądruje dział ze słodyczami, Mysia szpera w szafach kosmetycznych, a Pan Mysz wzdycha ze zrozumieniem i cierpliwie ciągnie kosz wypełniony produktami. Ostatnio do naszego wózka trafiła maseczka redukująca trądzik Dermo Minerały.

tania maseczka na trądzik biedronka, dermominerały, maseczka redukująca trądzik, maseczka do cery problematycznej, maseczka do cery tłustej, zielona glinka kambryjska

O produkcie:

Panna Mysia wybrała maseczkę redukującą trądzik z serii Dermo Minerały kosztującą ok. 5 zł. Podwójna saszetka o wadze 20 g wystarcza na minimum dwie aplikacje. Ponadto, w markecie znajdziecie maseczkę odżywczo-oczyszczającą i maseczkę redukującą zmarszczki w tej samej cenie.

Skład: glinka, woda, olej jojoba, kolagen, hydrolizowana elastyna, hyaluronian sodu, kwas dehydrooctowy.

Nasza opinia:

Opakowanie maseczki Dermo Minerały jest bardzo praktyczne. Podzielenie go na dwie części umożliwia dwukrotną aplikację kosmetyku i zapobiega wysychaniu zawartości. Ponadto, saszetka ma estetyczny wygląd i zawiera wszystkie niezbędne konsumentowi informacje.

Gęsta i zwarta konsystencja maseczki redukującej trądzik sprawia, że nie przepływa ona między palcami, łatwo się nakłada i dobrze się rozprowadza. Glinka ma barwę ciemnozieloną, jednak w miarę zastygania na twarzy jaśnieje. Zapach jest naturalny, glinkowo-błotnisty. Maseczka szybko zasycha. Doskonale ściąga i napina skórę. Zmywa się  łatwo pod ciepłą wodą.

Po aplikacji cera jest dokładnie oczyszczona i wygładzona, zaś pory zamknięte. Kosmetyk ma działanie antybakteryjne,  redukuje podrażnienia i zaczerwienienia powstałe wskutek pojawienia się trądziku albo wyciśnięcia krostek. Odtłuszcza skórę, zmniejsza wydzielanie się sebum i redukuje powstawanie nowych wyprysków. Dodatkowym atutem maseczki jest jej krótki skład pozbawiony nadmiernej chemii. Maseczka jest wydajna - wystarczy nawet na 3-4 aplikacje, jeśli nie nakłada się jej na szyję. 

Ocena Myszy: 5/5

Maseczka redukująca trądzik Dermo Minerały jest nie tylko skuteczna i wydajna, ale też tania i łatwo dostępna. Regularne stosowanie kosmetyku w połączeniu z dobrym tonikiem i kremem nawilżającym do cery trądzikowej powinno przynieść zadowalające efekty.

3 komentarze:

  1. ostatnio Biedronka zachwyca swoimi produktami :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Biedronka nie raz jeszcze nas zaskoczy :)

    OdpowiedzUsuń
  3. u mnie w biedronce można je kupić za 2 zł, bo to już ostatnie sztuki :)

    OdpowiedzUsuń

Myszy uwielbiają czytać komentarze! Widząc nową wiadomość, grube Futrzaki przerywają z podekscytowania jedzenie, a reszcie Myszy wesoło merdają ogonki! Dziękujemy!

Copyright © 2016 Mysia Familia , Blogger